Apie idėją

 

vestuviu-planavimas

Mes visi ieškome savęs. Vieni mažiau laiko, kiti daugiau. Atrodo prie savęs atradimo visada buvau labai arti. Visada domėjausi vestuvėmis, paslaugų kainomis, paslaugų tiekėjais, ieškodavau vietų ir svajojau pati gauti „TĄ žiedelį“  daug metų. Visada patarinėdavau draugėms vestuvių ir kitų švenčių tema, o kažką planuodama tiesiog virpu iš teikiamo džiaugsmo. Pats veiksmas- planavimas man yra didesnis malonumas, nei šaunus rezultatas. Mąstyti, dėlioti, planuoti, kurti idėjas, įveikti kažką neįmanomo, patirti tokį adrenaliną….

Po vienų artimų žmonių vestuvių ir noro įsikišti į planavimą, bet negalėjimo (nes buvo pasamdyta planuotoja… net dvi… ) ir po rezultato, kur mintyse rašiau sąrašą klaidų   (  kurias ,beje,  numačiau iš anksto…), bet neturėjau teisės pasakyti.  Iš bejėgiškumo ir po akivaizdaus planuotojų fiasko, aš supratau, kad aš galiu tai daryti geriau. Juk aš tiek metų domiuosi, esu apsėsta vestuvėmis… Tada susikūriau puslapį facebooke , tik sau pačiai, kur galėčiau rašyti, ką žinau. Tai tapo dar didesniu hobiu ir malonumu, pasidalinti informacija, kuri kaupiasi mano galvoje daug laiko. O pavadinimas gimė tuomet,  kai draugė paskaičiusi puslapį sako : „užvadink jį „noriu ištekėti“ . Tai bus apie tave.“ Nusijuokiau ir užrašiau „ Noriu Ištekėti“….

Noriu ištekėti puslapis skirtas ne tik būsimiems jaunavedžiams, bet ir žmonėms, kurie ketina dalyvauti vestuvėse arba tiems, kurie nori pasidžiaugti kitų žmonių švente.

Puslapyje talpinamos tikros vestuvių planavimo istorijos, jaunavedžių patirtis, patarimai, rekomendacijos.Galėsite ne tik sužinoti daug informacijos apie vestuvių planavimą, bet ir pasisemti daug idėjų vestuvėms.

Čia aprašomi vestuvių planavimo žingsniai, patarimai, kaip pasirinkti paslaugas vestuvėms, taip pat aptariamas etiketas svečiams, aprangos taisyklės ir daugelis naudingų straipsnių vestuvių tema.