Idėjos, kaip užimti svečius vestuvėse

Dar kartą noriu skirti dėmesį vestuvių svečiams. Šį kartą keletas idėjų, kaip praskaidrinti nuobodžiaujančių svečių nuotaiką ar tiesiog pasiūlyti jiems kažką įdomaus:

• Populiarėja tradicija pasikviesti Afrikos muzikantus-būgnininkus ir kartu su svečiais mušti būgnus ar samdyti šokėją ir surengti bendrą svečių šokių pamoką. Svečiai linksmai ir netikėtai praleis laiką. O dar kažko naujo patirs ir išmoks. Nepamirškite šito įamžinti.
• Pastatykite ledų ar kokteilių barą. Ledų baras bus tikra atgaiva svečiams karštą vasaros dieną, pramoga – į šventę susirinkusiems vaikams. Kokteiliai ir barmenas, kuris juos gamina, o dar jei jis sugeba daryti triukus – bus tikrai įsimintina detalė.
• Padarykite filmuką ir intverviu su svečiais prieš šventę. Visiems bus labai smagu tokį video žiūrėti šventės metu. O gal turite kokį savo linksmą ar romantišką video su jumis kur nors savo kompiuteryje? Gal vertėtų jį parodyti per jūsų vestuves?
• Jei jūsų svečiai susodinti prie atskirų stalelių, tai galite sugalvoti staliukų pavadinimus „darbo chebra“, „mylimų tėvelių stalas“, pusbrolių stalas“, „vienišų širdžių stalas“ ir pan. Svečiams bus tikrai linksma.
• Kiekvieno svečio vietoje padėkite po popieriaus lapą ir rašiklį, tegul poilsio metu parašo prisiminimą apie jus.
• Vestuvėse susitinka dviejų pusių draugai ir giminės. Būtina juos supažindinti. Viena idėja tokia, kad jūs prieš vestuves parašote apibūdinimą apie kiekvieną žmogų ar porą, tokį, kad jie žinotų, jog tai jie. Šventės vedėjas tai galėtų perskaityti, o aprašymą apie save atpažinę žmonės atsistotų ir prisistatytų. Tai būtų nuoširdu ir asmeniška kiekvienam žmogui.
• Vietoje puokštės metimo, galima surengti „lobio“ paieškas. Jaunoji paslepia puokštę, o netekėjusios merginos turėtų ją rasti. Galima puokštės ieškoti užrištomis akimis.
• Pastatykite nosinaičių dėžutes bažnyčioje su šmaikščiu užrašu : „kad makiažas nenubėgtų“, „prakaitui šluostyti“ ir pan. Vistiek atsiras nors keletas verkiančių per ceremoniją kulminacijos metu
• Pastatykite foto sieną, kad svečiai turėtų savo nuotraukų iš jūsų vestuvių . Galite patikėti kam nors juos fotografuoti arba pasamdyti „Happybox“ paslaugą. Padėkite įvairiaspalvių akinių, juokingų kepurių, kaukių ir pan., kad nuotraukos būtų įvairesnės.

Komentarai