Mano atradimas- sodyba „9 vėjai“

Mano pati pirmoji didelė organizuota šventė su dekoru buvo dukrytės krikštynos. Pradžioje planavau daryti mažytę šventę restorane, tačiau anytos įkalbėta, sutikau apžiūrėti naują, ką tik duris atvėrusią sodybą „9 vėjai“. Tikrai buvau visko mačiusi, įvairiose sodybose buvusi, dalyvavusi, bet tada radau idealią vietą krikštynoms ir idealią vietą vestuvėms. Sodyba moderniai, labai stilingai įrengta, vieta nuošali, daug erdvės viduje ir aplinkui. Ne kartą minėjau, kad man didžiulis kriterijus vestuvėms yra šviesi, didele erdvė. Taip ir yra. Viskas šviesu. Tobula…
Rekomenduoju šią vietą, kaip labai gražią, puikiai įrengtą, tinkamą jūsų vestuvėms. Sodyba bendradarbiauja su keletu restoranų, kurie ruošia skanų, kokybišką, gražiai patiektą maistą įvairių skonių žmonėms. Draugiški, malonūs, paslaugūs šeimininkai, atsidavę savo svajonei ir savo klientui.

„ Sodyba nebuvo verslo idėja, tai buvo 2 žmonių – vyro ir žmonos 10 metų trukmės kūrybinis projektas, kuris vis dar tęsiasi, taip pat ir gyvenimo būdas. Vieną vakarą man kilo mintis, kad galime sukurti kažką gražaus. Tą ir pasakiau savo vyrui. O kas tai galėtų būti- mes patys net neįsivaizdavome. Nuo to sakinio prabėgo 5 metai ir tik tada pradėjome savo kūrybą. Pirmiausia kūrėme aplinką žmonėms, pavargusiems nuo bėgimo, žmonėms, ieškantiems atsakymų savyje, taip pat tiems, kuriems reikia pokyčių. Sodybos idėja yra gamtos ir žmogaus vienybė ir pilnatvė.
Ką mes siūlome, tai pirmiausia kokybę, pradedant pedantiška švara, aukšto lygio stalų serviruote, baigiant dėmesiu mūsų svečiams . Per 2 metus mes dar gryninam savo veiklą ir kryptis, šiai dienai pagrindinė veikla yra patalpų nuoma vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms. Džiaugiamės, kad pradedame rasti savo klientą su konferencijų veikla, taip pat nuomojame patalpas meditacinėms stovykloms. Esame orientuoti į žmonių grupes, ne individualius užsakymus.“ – Taip savo sodybą pristato šeimininkė Odeta.

Sodyba jau užsitarnavo savo gerą vardą ir visi šios vasaros savaitgaliai jau užpildyti.
Paklausiau Odetos, kokias klaidas ji pastebi vestuvių planavime, juk jau nemažai jaunavedžių atšoko savo vestuves jų sodyboje.

„Patarimas jaunavedžiams paprastas- nepadauginti detalių, spalvų ir nepamiršti patiems mėgautis savo švente.“

Sodybos savininkai visiems linki siekti savo svajonių, savo tikslo, atrasti veiklą, kuri atskleidžia jus, kaip asmenybę.

Komentarai