Minimalaus biudžeto vestuvės

Vestuvės gali kainuoti kalnus pinigų, bet jeigu jūs nesituokiate tik dėl to, kad neturite pinigu vestuvėms – klystate. Kalno pinigų nereikia mažytėms, mieloms, nuoširdžioms vestuvėms. Nepamirškite, kad vestuvių esmė yra susituokti su mylimu žmogumi. Pati santuoka bažnyčioje jums kainuos tiek, kiek jūs galėsite paaukoti.

Pasirinkite laisvą vestuvių stilių, kur jaunikiui nereikės pirkti brangaus kostiumo, o tiesiog užteks marškinių ir kelnių, patogių batų, kuriuos vėliau jis galės panaudoti bet kokiai progai. Pati įsigykite baltą ar pastelinių spalvų suknelę, batelius, kuriuos galėsite sunešioti kas dienai. Nepamirškite, kad nuomos punktuose vestuvinės suknelės nuoma nuo baltos ne vestuvinės, o tiesiog proginės suknelės ženkliai gali skirtis. Išsiplauti ir išsitiesinti plaukus galime kiekviena, kaip ir pasidaryti gražų makiažą (o gal tai padarys jūsų gera draugė ar pažįstama. Dabar, turbūt, kiekviena turite draugių, kurios moka padaryti vieną ar kitą grožio procedūrą). Svečiai taip pat nebus įpareigoti pirkti prabangius rūbus ir užsisakinėti šukuosenas.

Fotografą galima išsirinkti iš neprofesionalų. Kai kurie mėgėjai irgi gali daryti stebuklus, tik reikia gerai paieškoti ir išsirinkti tinkamiausią variantą. Arba fotografą samdykite tik trumpai fotosesijai.

Į vestuves kvieskite tik pačius artimiausius žmones arba tik draugus.

Vaišės. Vaišes galite pasidaryti patys pvz.: pikniką, suneštinį balių ar vakarėlį kavinėje, kur bus pasirūpinta maistu, stalo papuošimais.

Svarbiausia turėti geras garso kolonėles ir atrinktas dainas, kurias leisite šventės metu. Manau, svečiai DJ darbą mielai atliks patys .

Pagalvokite, gal turite pažinčių tarp tų, kas teikia paslaugas vestuvėms, galbūt šias paslaugas padovanos ar padarys nuolaidas.

Nuotakų forumuose galima pigiai įsigyti nepanaudotų, panaudotų, daiktų ir papuošimų.


Svarbiausia kaip visada: puiki nuotaika ir jūsų požiūris.

Tokios vestuvės tikrai bus ne ką nepamirštamesnės, nei vestuvės už didžiulius pinigus.

Komentarai