Staltiesių gausa „Nėriniuotoje šventėje“

Gegužės 12 dieną  „Nėriniuota šventė“ pristatė savo produkciją. Tai visai nesenai Lietuvoje atsiradusi įmonė, kuri siūlo didžiulį staltiesių  nuomos asortimentą. Savo atsiradimu išgelbėjo daugelio nuotakų svajones ir dekoratorių sumanymus. Kauno vestuvių verslo atstovai pristatymo metu žavėjosi  staltiesių spalvų gausa ir  kokybe. Dar praėjusį rudenį sunkiai buvo galima gauti pilkos spalvos ar  auksiniais žvyneliais padabintų staltiesių, o štai „Nėriniuota šventė“ koja kojon skuba su vestuvių tendencijomis: klasikinės baltos, kapučino, marsala, juodos, pilkos, juodos ir auksinės su žvyneliais staltiesės, takeliai ir servetėlės jau pasiekiami kiekvienam norinčiam.

„Nėriniuota šventė“ tai  anytos ir marčios duetas- Raminta ir Evelina.  Prieš metus jos pačios visur ieškojo staltiesių Evelinos vestuvėms. Pasirinkimas jas nuvylė. Tada ir kilo mintis tuo pasirūpinti pačioms ir aprūpinti jomis visus norinčius.

„Praėjusią vasarą bandėme savo vestuvėms surasti spalvotų staltiesių, situacija pasirodė labai prasta, nes  buvo siūloma maži kiekiai arba įprastos baltos spalvos staltiesės. Bandant įgyvendinti šią verslo idėją, teko domėtis tendencijomis,norint kruopščiai sudaryti asortimentą. Laikui bėgant, mūsų jį papildė  spalvotos servetėlės, takeliai, gipiūrai.“

Asortimento pristatymo metu „staltiesių fėjos“ norėjo, kad klientai gyvai, o ne  tik internete pamatytų ir savo  rankomis paliestų siūlomą produkciją. Taip pat verslininkės pademonstravo keletą būdų, kaip įvairiai galima panaudoti, komponuoti staltieses, bandė nustebinti kai kuriais netradiciniais sprendimais. Žinoma, jos tryško  noru susipažinti, pabendrauti su savo klientais.

Evelina ir Raminta norėtų sulaužyti nusistovėjusius standartus, atrasti ir siūlyti kažką naujo, dar nematyto, tad staltiesių gausa ir įvairovė tik didės.

 

„Nėriniuotą šventę“ galite rasti Facebooke  paspaudę čia

 

Fotografijos Jurgita Lukos

Komentarai