Aida ir Simas

Ilgai ruošiausi, kol prisėdau rašyti apie šias vestuves. Niekaip nesusidėliojau savo minčių, vis ieškojau įkvėpimo. Man šiose vestuvėse viskas patiko: vedėjas, dekoras ir tai, kad žmonės labai stengėsi viską suplanuoti idealiai, be jokių trūkumų ar nesusipratimų. Stengėsi dėl savęs ir savo svečių.

„Atsimenant vestuves, vėl nukrečia malonūs šiurpuliukai, kaip kad buvo tą ypatingą dieną (2015-05-16). Vestuvių organizavimas buvo labai malonus, aš net sakiau vyrui: „ką reikės po vestuvių organizuoti, juk man taip patiko? “ 🙂
Pakartotume viską vėl ir ne vieną kartą… :)“ – pasakojo Aida.

Vestuves jie planavo patys. Streso buvo tik dėl baimės kažko nepadaryti gerai, kažkur suklysti.

 
„Planavome viską kartu su vyru, prie planavimo taip pat prisidėjo šventės vedėjas Linas Cinkutis, bet pagrindinį darbą atlikome patys. Streso buvo, nes norėjosi viską labai atidžiai suplanuoti, ne tik dėl savęs bet ir todėl, kad svečiai atėję į mūsų šventę jaustųsi gerai, nereikėtų sukti galvos, kur, pvz., palikti mašiną arba kaip grįžti namo po šventės… Viskas buvo suplanuota nuo A iki Ž, bet tam reikėjo įdėti nemažai pastangų, tačiau tas procesas labai patiko 🙂 O panikos minutėmis atrodė, kad viskas kvaila, nieko nebenorim, niekas nesigauna…“

Po tiek pastangų, nusivylimo akimirkų jaunavedžiai jautė didžiulę euforiją, nes viskas pavyko ir visiems atnešė geriausias emocijas.

Pora pasirinko keleto spalvų derinį savo vestuvėse: koralinė, mėtinė, rožinė spalva ir kai kur aukso spalvos detalės. Konkrečios vestuvių temos ar stiliaus nebuvo. Jie į nieką nesilygiavo, nieko nekopijavo, tiesiog vadovavosi savo nuojauta.

Vestuvių suknelę Aidai siuvo dizainerė Raimonda Silė.

„Suknelę rinkausi pagal tai, kas tinka mano figūrai, kas man gražu, ir su kuo aš atrodyčiau pasakiškai sau ir savo vyrui. Suknelės vizija jau turėjau seniai, aš viena iš tų , kurios būdamos mažos mergaitės svajojo ,kad ištekės su ilga pūsta suknele, kaip princesės – mano svajonės išsipildė 🙂 Kadangi suknelė buvo siūta būtent pagal man figūros išmatavimus, pagal mano norus, skonį, tai aš jaučiausi labai patogiai, negalvojau , kad gal galėjau kažką kito rinktis. Ji tiesiog „prilipo“ prie mano kūno. Žinoma, suknelė buvo ganėtinai sunki, taigi vakare jaučiausi kiek pavargusi. Bet tos nuostabios dienos emocijos neleido jausti nuovargio, norėjosi džiaugtis kiekviena minute. Būsimoms nuotakom patarčiau netaupyti suknelei, nesvarbu ar siuvatės ar nuomojate.“

Aidos vestuvių ceremonija vyko Šiaulių Šv. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje. Po ceremonijos kitaip, nei kiti jaunavedžiai, skambant romantikai saksofono muzikai mylimieji sušoko savo pirmąjį šokį.

 
Tai buvo labai jautru. Nelaukėme vakaro ir iškart išėję iš bažnyčios sušokome savo pirmąjį šokį . Tai sugalvojau aš pati, nes niekur nesu to mačiusi :)“ – prisiminė Aida.

Tiesa pasakius, ir aš nesu girdėjusi, kad kas šoktų savo pirmą šokį iškart po santuokos ceremonijos. Nuostabi mintis!

Puota vyko sodyboje „Zovė“ ( Kuršėnai, Šiaulių raj.) . Linksmybėms jie pasirinko šaunų, labai linksmą vedėją Liną Cinkutį ir DJ Giedrių.

 
Likome labai patenkinti, viskas buvo super. Vedėjas Linas pranoko mūsų lūkesčius. Apie jį buvome girdėję daug gerų atsiliepimų, bet neįsivaizdavome, kad taip šauniai jis viską atliks. Visi labai patenkinti, vakaras buvo nuostabus – daug juokėmės, daug šokom. Net mes patys miegoti nuėjome tik 6 valandą ryto. Dj Giedrius mus taip linksmino, kad mes negalėjome sustoti šokę, net ir tetos sakė: „mes negalime nešokti, pačios kojos trypia“. Linas labai daug prisidėjo tą dieną: mums nereikėjo jaudintis, kas atneš šampaną prie bažnyčios, ar žiedai paimti, ar užkandžiai svečiams paruošti – viskas buvo kaip „nulieta“. Visą dieną koordinavo Linas . Galėjome atsipalaiduoti ir mėgautis savo diena. Esame jam dėkingi: šiltas, paprastas ir „savas“ žmogus, jei kartotume vestuves – būtinai kviestume Liną Cinkutį ir jo komandą.“ – džiaugėsi nuotaka.

 
Beje, ieškodama vieniems jaunavedžiams vedėjo, aš netyčia radau Aidos ir Simo vestuvių video ir parodžiau savo busimiems jaunavedžiams. Jie buvo apstulbę – jiems labai patiko. Šios vestuvės buvo tikrai labai linksmos, vedimas originalus. Norėjosi ir sudalyvauti tokiose smagiose vestuvėse.

Vidurnaktį jaunavedžiai sulaukė tėvelių dovanos – fejerverkų su gyva muzika.

„Susiplanavome tobulą šventę. Žinoma, prie tobulumo prisidėjo kartu dirbusi komanda – visi labai šilti žmonės ir mūsų artimiausi žmonės, kurie šventės metu dar labiau sustiprino tą jaukumą ir šilumą, jie taip pat daug ką reiškė, kad viskas būtų nuostabu. Mėgavomės kiekviena minute. O žiūrint į laimingus svečius buvo dar smagiau, aš net vieną akimirką sakau vyrui: „žiūrėk, kaip visiems smagu, kaip faina „. Svečių emocijos teikė džiaugsmą mums. Mūsų tikslas buvo, jei kviečiame svečius – jie stengiasi dėl mūsų, tai ir mes turime juos palepinti ir pasistengti, kad jie jaustųsi svarbūs.
Labai ačiū ir tėveliams, visai šeimai, nes jie labai daug prisidėjo prie mūsų šventės: vienas turėjo nuvažiuoti torto, kitas- balionus paimti, trečias puokšteles parvežti … „ – Jaunavedžiai buvo tokie patenkinti vestuvėmis, kad kas antras žodis per visą interviu buvo- „mes tokie patenkinti“ ; „mes tokie laimingi“ ; ir“ ačiū ačiū“….

 

Nuotraukos : Rinat Tarzumanov

 

Komentarai