Deivida ir Vidmantas

„Ji atrodė nepakartojamai, tokia maža „Coliukė“ su balta suknele. Jaučiausi toks laimingas, kad mes suradome vienas kitą ir įtvirtinome mūsų jausmus…“ – šį kartą interviu pradėti norėjosi nuo tokiu nuoširdžių jaunikio prisiminimų apie vestuves ir savo „Coliukę“ nuotaką…

Romantiški  „Coliukė“- Deivida ir Vidmantas jau nuo pat pažinties pradžios jautėsi lyg vienas kitą pažinotų visą gyvenimą. Kartu jie jau 8 metai.

„Turime daug bendro, bet kartu  esame skirtingi, kaip sakoma : minusas traukia pliusą. „– taip jų porą apibūdina Deivida.

Pora užaugo Šilutės mieste, o susipažino Airijoje atostogų metu, tačiau šiuo metu jie gyvena Vokietijoje. Vestuves, žinoma, jie nusprendė švęsti ten, kur abu užaugo – Lietuvoje. Kadangi iš užsienio planuoti ganėtinai sunku, tai prie planavimo prisidėjo ir tėvai, tačiau daugiausia Deivida ir Vidmantas planavo internetu. Per keletą dienų susirado sodybą, vedėją ir  fotografą. Grįžę žiemą į Lietuvą , su visais susitiko ir neliko nusivylę.

„Gavome daug idėjų ir pasiūlymų, kuriuos mums visi šie žmonės ir padėjo įgyvendint. Kadangi jau buvome apgalvoję mūsų vestuvių temą, tai daug smulkmenų ir dekoracijų buvome nusipirkę Vokietijoje, Olandijoje. Turėjome ne per daugiausiai laiko, nes vestuves pradėjome planuoti beveik prieš pusę metų iki numatytos datos. Žinoma, kad buvo ir streso, buvo ir toks jausmas, kad kažko nepadarysime, kad nespėsime.  Buvo streso grįžus savaitę iki vestuvių, nes reikėjo dar kartą su visais susitikt ir aptarti detales. Per tuos lėkimus  nukrito porą kilogramų, siuvėjai teko porą kartų mažinti suknelę . Stengėmės viską apgalvoti, aptarti, nes norėjome turėti nuostabią šventę  sau ir savo artimiesiems.“

Kadangi jaunavedžių pavardė turi sąsajų su paukščiais, tai buvo pasirinkta paukštelių tema. Spalvas jie pasirinko pastelines, šviesias, vasariškas, o visas dekoro idėjas porai padėjo įgyvendinti floristė.

„Paukštukų tema vyravo mūsų pakvietimuose, vardo kortelėse, svečiams mažos dovanėles buvo su paukščiuku, buvo linkėjimų kampelis, kuriame stovėjo šaka su popieriniais paukštukais ant kurių svečiai rašė linkėjimus. Ir ant stalo buvo puokštės lizduose, ten irgi sėdėjo paukštukai ir visur plunksnelių buvo pridėta. „

2015-07-11 didingoje Švėkšnos Šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčioje pora susituokė, o pati šventė vyko Klaipėdos rajone esančioje sodyboje  „Karaliaus Vilhelmo prieplauka“.

„Šventę vedė vedėjas Linas Lapėnas su savo komanda, jis pranoko ir mūsų, ir svečių lūkesčius. Viskas buvo labai organizuota su smagiais žaidimais, staigmenomis ir su gera Dj muzika iki paryčių. Likome labai patenkinti, geriau ir būti negalėjo.“- džiūgavo Deivida.

Šventę vainikavo gintaro dulkių ceremonija ir fejeverkai. O kaip gi be jų J

Paklausiau Deividos, kokios emocijos liko po šventės?Gal ji kažką norėtų pakeisti? O ji man atsakė:

„Mums mūsų vestuvės buvo išskirtinės – jos gi būna vieną vienintelį kartą gyvenime (tuo mes norime tikėti). Tiesiog nuo pradžios iki pabaigos viskas ėjosi sklandžiai, nežiūrint to, kad iki pietų buvo baisi liūtis (bet tai tik į gerą, sako – jaunieji bus turtingi), jau ryte dingo visas jaudulys. Buvo mažų netikėtų staigmenų, kurias padovanojo tėveliai. Mūsų šventė buvo nuostabi, supratome, kad turime puikius tėvus,  nuostabių giminių, draugų, pasijutome mylimi. Smagu buvo girdėti draugių žodžius -„ tai mano svajonių vestuvės ir aš tokių norėčiau “. Taip pat didelę staigmeną, įpusėjus vestuvėms, padarė gera mano draugė Lina . Ji mums atliko porą nuostabių dainų, kurios sugraudino ne vieną širdį . Dar vienas linksmas nutikimas įvyko, kai mečiau savo puokštę ir ji gražiai įkrito į rankas mūsų liudininkei Gitai, kurios vestuvės vyko po mūsiškių.  Dar ir šiandien tiek mes, tiek visi artimieji, dalyvavę  šventėje, jas aptarinėjame ir džiaugiamės gražiomis įamžintomis akimirkomis. Gaila, kad viskas labai greit praėjo…“– visas šventės emocijas vis dar išgyvena Deivida.

Buvo idomu išgirsti ir jaunikio nuomonę, išgyvenimus planavimo metu. Vidmantas visą laiką buvo kartu su savo mylimąja ir šventę planavo kartu ir jaudinosi vienodai abu.

„Planavome daug ką kartu. Į visus susitikimus važiavome  kartu. Bet didesnį indėlį, žinoma, įdėjo mano žmona. Ji internetu labai daug bendravo su visais, derino visas detales, norėjo, kad viskas būtų nepriekaištinga. Vestuvės praėjo labai sklandžiai, nors pergyvenau, kad nebūtų jokių nesklandumų. Įsimintiniausia buvo mūsų vedėjo Lino ir jo komandos dovana – įteikė “susitaikymo dėžutę”. Joje buvo vyno butelis, taurės, žvakė, žiebtuvėlis ir mūsų kelios šmaikščios nuotraukos, kurias pasidarėme su Lino pagalbininku vakaro eigoje. „

Smagu, nes vyro žodžiuose atsispindi didžiulė pagarba ir meilė savo žmonai. Man patinka žodis „kartu“ , nes tai reiškia, jog tą nuostabią Liepos 11 dieną gimė tvirta šeima.

„Tos vestuvės buvo kažkas TOKIO… Nors ir planuotos per atstumą – iš Vokietijos, tačiau viskas buvo sudėliota, apgalvota iki  smulkmenų: elegancija, minimalizmas, kruopščios detalės. O jaunosios suknelė – nuostabi! Bet pagrindinis grožis šiose vestuvėse buvo žmonės. Tokio nuoširdaus bendravimo ir sklindančios šilumos tarp žmonių reiktų labai ilgai ieškoti. Jaunųjų mamos tiesiog nuostabios, jaunieji svečiams skyrė tiek dėmesio, kad jautėsi nebylus  „ačiū, kad esate su mumis“.  Šios vestuvės man buvo pavyzdys, kad ruošiant vestuves viskas  svarbu, bet jeigu nebus nuoširdumo, noro vieniems su kitais pabūti, tai net pati prabangiausia šventė neteks žavesio. Todėl… Deivida ir Vidmantai, AČIŪ jums už tai kad esate, už tai, kad mylite vienas kitą, nes tai parašyta ant jūsų akyse… Ir už tai, kad galėjau būti kartu šioje šventėje! Linkėjimai ir bučkiai jums abiems! Lina“ 

Šis linkėjimas pas mane atklydo netikėtai, rašant straipsnį. Tai žodžiai draugės, kuri Deividos ir Vidmanto vestuvėse jiems atliko dainą- staigmeną. Svečiams ,turbūt, tikrai šios vestuvės paliko didelį įspūdį 🙂

Deivida ir Vidmantas rekomenduoja:

  • Floristė Sonata Jokubauskienė (Šilutė)
  • „Smaližius”- iškepė ne tik gražų, bet ir labai skanų tortą (Šilutė).
  • Vedėjas Linas Lapėnas „Trys karaliai“.
  • Fotografas Tomas Viršila- nuotraukos gniaužia kvapą.
  • Siuvėja Reda Petravičienė -suknelių salonas „Kleidė“ (Šilutė)
  • Sodyba „Karaliaus Vilhelmo prieplauka“

Komentarai