Eglė ir Magnar

Kartais kreivas tortas, nemalonus kunigas, netokia puokštė , kokios tikėjotės nesugadina vestuvių, o atvirkščiai – kai kuriems jaunavedžiams ne tai yra svarbiausia ir tos nemalonios smulkmenos tik patikrina ir įrėmina tvirtą meilę, patikrina žmonių brandą ir pasiruošimą santuokai. O pažiūrėjus į nuostabias nuotraukas: dviejų žmonių laimingas, spindinčias akis , laksto šiurpuliukai, tokie pat, kurie pralekia kūnu, kai klausaisi geros muzikos koncerte, kai pamatai kažkokį tobulą darbą, kai pajunti emocijas pažiūrėjęs gerą filmą.

„ Esame su vyru dar laimingesni ir labiau įsimylėję.  „ – baigusi pasakoti savo istoriją parašė man  nuotaka Eglė.Man nereikėjo taisyti interviu teksto, ieškoti žodžių intarpams į mano klausimus, jos atsakymus ir pasakoti apie jos vestuvių planavimą. Eglė pati sklandžiai viską užrašė.

„ Baigusi studijas,  išvažiavau užsidirbti gyvenimo pradžiai į užsienį, net nenutuokdama, kas manęs iš tikrųjų laukia. O tai buvo mano gyvenimo meilė, kurios dėka turiu nuostabiausią vaikutį ir  didėjantį džiaugsmą savo gyvenimu. Mūsų didžioji diena įvyko 2015-06-27. Diena buvo nuostabi, perpildyta šilčiausių emocijų. Tačiau buvo visko:  ir pykčio, ir panikos, kuri šią akimirką atrodo visiškai juokinga. Buvau pasiruošusi, jog neišeis viskas taip, kaip suplanuota, bet tikrai nebuvau pasiruošusi tam, kad viskas taip kardinaliai pasikeis. Pradedant jaunosios puokšte, kuri atkeliavo visai kitokia nei buvo užsakyta, kunigu, kuris prieš pat ceremoniją nesutiko,jog mes susitiksime su jaunuoju prie altoriaus (kadangi reikėjo prieš ceremoniją pasirašyti dokumentus, o atėjus pasirašyti į jo ofisą jis pasišypsojo ir liepė eiti link koplytėlės), ir baigiant kreivu tortu. Buvo tikrai visko, bet tai neužgniaužė mūsų džiaugsmo. Kalbant apie vestuvių stilistiką, dominuojanti spalva buvo šviesiai persikinė. Norėjau lengvos, šiltos ir švelnios spalvos, o ši mums pasirodė gražiausia.

Ceremonija vyko įspūdingai gražioj Bernardinų bažnyčios koplytėlėje. Tačiau kad ir kaip negražu  sakyti, kunigu buvome tikrai nusivylę. Negana to, kad jis neleido mums susitikti prie altoriaus, apšaukė planuotoją, bet ir nesutiko nusifotografuoti, kadangi buvo užimtas krikštynoms. Po ceremonijos važinėjome  limobus. Ten praleidome labai smagų laiką su jaunimu. Gavome pasilinksminti, pašokti ir atsipalaiduoti visu 100 proc. Fotosesijos vieta buvo botanikos sodas, kur patyrėme labai daug smagių emocijų. Filmuotojas Irmantas Sindaravičius buvo nuostabus, sugebėjo mus atpalaiduoti ir prajuokinti.  Fotografai Jurgita ir Mindaugas Nakučiai buvo labai šilti žmonės, kurie tikrai išmano savo darbą. Su jais tos valandos tiesiog praskriejo. Mėgavomės kiekviena akimirka.

Šventė vyko Bagdononių slėnyje. Visi svečiai buvo priblokšti šventės vieta ir ją supančia gamta. Pati šventė praėjo labai smagiai, visi atsipalaidavo ir mėgavosi ta diena. Mūsų vakarą padarė dar smagesniu Vedėjas iš didžiosios raidės Darius Čepulis. Visi buvo sužavėti juo ir jo sugebėjimu pravesti vestuves taip smagiai net dviem kalbom. Apie 12h mūsų šventę papuošė viduramžių šou (ugnies šou) pasirodymas. Net žodžių trūksta kaip buvo gražu. Mes su vyru buvom labai laimingi savo pasirinkimu.

Prisiminus mūsų dieną man tiesiog sugniaužia kvėpavimą. Buvo visko, bet nekeisčiau nieko. Tik gal šiek tiek mažiau būčiau stresavusi. Ko norėčiau palinkėti visoms nuotakoms. Mėgaukitės savo diena, o visi neplanuoti atsitikimai yra tik vestuvių prieskonis, kuris padaro vestuves dar įdomesnėmis. „

 

 

Eglė ir Magnar rekomenduoja:

  • Vedėjas: Darius Čepulis
  • Filmuotojas: Irmantas Sindaravičius
  • Fotografai: Nakutis photography
  • Suknelė: Jurgitos salonas
  • Šventės vieta: Bagdononių slėnis
  • Vestuvinio šokio mokytoja: Šok su Sidona
  • Ugnies Šou: Viduramžiai.lt
  • Transportas: Limobus.lt
  • Makiažo specialistė: Darija Eden

 

Komentarai