Gintarės ir Edward vestuvės

Manau, kad pats likimas suvedė šią porą… Abiems, nežinant , kažkas viduje pakuždėjo, kad tai TAS žmogus…

„Susipažinome naktiniame klube Newcastle mieste, UK. Jis tuo metu studijavo, o aš ruošiausi magistro studijoms. Buvo 3 val. ryto, kuomet jau išeidinėdama iš klubo, išgirdau man labai patikusią dainą. Ir įkalbėjau draugę grįžti atgal. Šokant pagal šią dainą, pamačiau jį… Tokį be galo gražų, simpatišką vaikiną. Jis į mane ilgai žiūrėjo, nusišypsojo ir … išėjo pro duris 😀

Aš tikėjausi, kad bent telefono numerio paprašys. Šiek tiek pasimetusi, jau ruošiausi išeiti, kai draugė sako: „Žiūrėk grįžta! „.

Tik po keleto metų paklausiau, kodėl tą vakarą sugrįžo?

Atsakė: „ tiesiog kažkas viduje pakuždėjo“

Yra posakis: visos meilės istorijos yra gražios, bet maniškė man pati gražiausia… „ – kokia romantiška moteris…

Kokia graži istorija.Ir štai kartu prabuvę keletą metų 2015-06-20 pora susituokė.

„Tai buvo didžiausias mano kada nors suplanuotas projektas “Vestuvės” ir be galo savimi didžiuojuosi. Planavau, ieškojau, derinau šiek tiek daugiau nei 1m. Ir prisipažinsiu, dabar šiek tiek liūdna, jog liko tik prisiminimai.“ – sako Gintarė.

Ir aš pritarsiu, kad tai tikrai buvo nuostabus projektas… Auskarai priderinti prie kaklaraiščio, kaip ir puokštė; nuotraukos taip pat darytos taip, kad atitiktų vestuvių stilių, spalvas; dekoras vėlgi grojo į tą patį taktą… ech… Bet gal pradėkime viską nuo pradžių…

Nors gyvena užsienyje, Gintarė visgi ryžosi vestuves planuoti pati.

„Planavau pati, šiek tiek paklausdama vyro – už ar prieš. Nesakysiu, kad buvo labai lengva, bet sunku irgi nebuvo. Tereikia sau duoti laiko, daug laiko… Idėjos ir vizijos turi nusistovėti ir patikti ne tik rytoj, bet ir už mėnesio. Sudėtingiausia buvo paslaugų tiekėjų paieška ir nusivylimai kažko negavus. Merginos planuojasi ir užsisako norimas paslaugas metus ar net du į priekį. Todėl ir kitoms planuojančioms patarčiau nesnausti šiuo klausimu.

Kadangi viską planavau iš užsienio, didžiausia panika buvo 3 dienos prieš vestuves, kuomet grįžus į Lietuvą, teko derinti paskutines detales. Numečiau maždaug 5kg svorio ir tai buvo geriausia dieta mano gyvenime .“- šypsosi nuotaka.

Pasirinkta vestuvių vieta porai padiktavo ir temą – miškas, spalva vyravo žalia. Stilius buvo pasirinktas „rustic“. Įpinta medžio, bijūnų detalių. Idėjų mergina sėmėsi iš „printerest“ programėlės. Beje, žalia spalva yra Gintarės mėgstamiausia, todėl neveltui ji vyravo visame dekore.

Daugumą detalių jaunavedžiai rinkosi patys, bet į pagalbą jie kvietėsi ir dekoratorę.Net ir vestuvinė suknelė buvo sumodeliuota pačios nuotakos:

„Vestuvių suknelės modelį šiek tiek nukopijavusi, sumodeliavau aš pati. Tiksliau sumodeliavau dvi sukneles. Sunkiausia buvo rasti norimus audinius. Jų ieškojau kelis mėnesius. Laimei , radau nuostabų prancūzišką 3D gėlytėmis siuvinėtą audinį pagrindinei suknelei ir indišką karoliukais rankomis išsiuvinėtą audinį trumpai suknelei vakarui bei šokiams.

Mano patarimas būtų toks: jeigu finansai leidžia – būtinai siūkitės, nes viskas bus pritaikyta būtent jums. Ir nebūtina eiti pas garsiausius Lietuvos dizainerius, kad jie išpildytų jūsų svajonę. Man suknelę pasiuvo Nacionalinio dramos Teatro kostiumų dizainerė Laima Junelienė, su kuria buvo vienas malonumas dirbti. Neteko laikyti liežuvio už dantų ar klausyti pasipūtusių replikų. Esu susidūrusi su žmonėmis, kurie mano, jog vien todėl, jog jų vardus mini žurnalai – jie gali kelti reikalavimus bei rodyti aroganciją. Aš pati galėjau sau leisti įsigyti bet kokią suknelę, tačiau pasirinkau žmogų, kuris yra paprastas bei darbštus, o ne išpuikęs ir susireikšminęs. Tikrai nenusivyliau.

Kita vertus, jeigu jums svarbus dizainerio vardas, tačiau finansai neleidžia, tuomet nebijokite pirkti panaudotos suknelės. MyDAY salonas jums pasiūlys tikrai pritrenkiančių variantų, o salono vadovė yra be galo šiltas ir mielas žmogus.“- štai kiek patarimų davė Gintarė, kuri turbūt buvo apsvarsčiusi visus galimus suknelės įsigijimo variantus.Tuoktuvių ceremonija vyko Vilniaus Bernardinų bažnyčioje, o puota persikėlė į Trakus, „Margio krantą“.

Vakaro linksmybėms jie samdėsi tik Dj, nes geriausia Gintarės draugė yra profesionali dainininkė, taigi visą vakarą dainavo ji. Vedėjo taip pat jie nesamdė, bet to ir neprireikė, nes vestuvių svečiai ir taip jau linksminosi visą vakarą. Nieko netrūko.

Vidurnakčio su fejerverkais jie sutikti nenorėjo, todėl pasirinko ugnies šou:

„Mums įsimintiną meilės istoriją papasakojo Viduramžiai.lt atlikėjai. Svečiai buvo tiesiog sužavėti.“Gintarė papasakojo ir apie originaliausias ir įsimintiniausias vestuvių detales:

„Manau, vienas iš įsimintinesnių aspektų buvo vestuvinis tortas su mūsų 3D statulėlėmis. Svečiai negalėjo patikėti, jog tai įmanoma padaryti. Taip pat visiems didelį įspūdį paliko saldaus stalo asortimentas bei dekoras. Mano vyras turėtų prisiimti nuopelnus dėl svečių dovanėlių bei originalaus susodinimo plano, kokio man pačiai dar niekur nėra tekę matyti. Esmė – 6 pinti vazonai ir juose slepiasi maži lazeriu iš medžio išpjauti ir išgraviruoti miško gyvūnai su svečių vardais. Šalia yra musmirė, kurios taškai ant kepurės nurodo stalo numerį. Originalu ar ne ?

Taip pat nors Lietuvoje ugnies šou jau ganėtinai paplitęs, mūsų svečiams tai paliko neišdildomą įspūdį. „

Tikrai originalu ir nematyta.

Vestuvių biudžetas buvo kiek didesnis, nei buvo numatytas, bet Gintarė tai įtarė nuo pradžių :

„Manau, kaip ir bet kuriose vestuvėse, visko numatyti nėra įmanoma, todėl ir skaičiai po šventės skiriasi. Kažkokių labai nenumatytų išlaidų pas mus nebuvo. Aš esu labai organizuotas žmogus ir daugmaž viską žinojau iš anksto. 10-20% visada reikia pridėti prie planuojamos sumos. Taip jau išeina, jog prieš metus planuoji viena, o susidūrus su konkrečiu užsakymu, sumoki šiek tiek daugiau ar mažiau, jei pasiseka.“

Nuotaka sakė, kad sunku save sutramdyti ir iš vestuvių nepadaryti cirko pasirodymo, kur visko daug ar net labai per daug, kadangi galvoje idėjų sukosi tikrai nemažai, norėjosi to ir ano…

„Išlaikyti tą ribą, kuomet visko yra nei per daug, nei per mažai. Nors idėjų pas mus buvo daugybė, teko rinktis iš labiausiai priimtinų. Pavyzdžiui, 24h nesinorėjo ir fejerverkų, ir ugnies šou, ir dangaus žibintų, nes vestuvės būtų pavirtusios į cirko pasirodymą.

Iš vyresnių žmonių sulaukėme komplimentų, jog viskas buvo labai nuodugniai ir su saiku sustyguota. Vienas dėdė net palygino tai su rusiška matrioška, kur vienas po kito sekė malonūs siurprizai.“

Vienintelis dalykas, kurio gailisi, kad nepadarė, buvo tai, kad užsakė per mažai sauso ledo. Ši idėja ir vaizdas visiems labai patiko. Taigi, jei kas nors planuojate užsisakyti sauso ledo, tai padvigubinkite užsakymą ir nepasigailėsite.

Puikiai suplanuotos vestuvės po romantiškos ir neplanuotos pažinties. Linkime nuostabaus ir ilgo gyvenimo kartu.

Jaunavedžių rekomendacijos:

  • Šventės vieta: Margio Krantas, Traku raj. Mūsų svečiai buvo pakerėti sodybos grožiu, maisto pateikimu, skoniu bei kokybe. Aptarnavimas vertas 5 žvaigždučių. Tai ta vieta, kur norisi vėl ir vėl sugrįžti. Neabejoju, jog ten švęsime ir vestuvių metines .
  • Dekoratoriai: Decoindeco merginos. Esu be galo dėkinga už išpildytą koncepciją, patarimus, viršvalandžius ir pokalbius per facebook Verta paminėti, jog merginos dirba už visiems prieinamą kainą, o kokybė nesiskiria nuo Lietuvoje pačių žinomiausių vestuvių dekoruotojų. Kokybės ir kainos santykis gerokai pranoksta visus lūkesčius (o aš tikrai nebuvau viena iš tų nuotakų, kurioms tiks bet kas).
  • Fotografė: tikrai nesitikėjau, kad bus taip lengva pozuoti ir atsipalaiduoti tokią nervus tampančią dieną. Iki šiol manau, jog bažnyčioje neapsiverkiau vien todėl, jog fotosesija, kuri buvo prieš ceremoniją, nuostabiai nuteikė ir nuramino. Ačiū fotografei Linai Aidukaitei-Valskienei (facebook – Lina Aidukė Photography)
  • Konditerė: Beatričės saldumynai už išpildytą torto viziją bei Liu Patty už skaniausius kada nors valgytus desertus.
  • Šukuosena: Sonata Daikerienė. Labai mielas ir nuoširdus žmogus. Nereikia nieko net girti plaukučių, viskas matosi iš foto.
  • Make Up: G-Art, Gintarė. Labai paprastas, atviras ir šiltas žmogus. Tikrai rekomenduoju.
  • DJ: Justas Butrimavičius. Atsižvelgė į visus reikalavimus. Visi šokom iki ryto.

Komentarai