Greta ir Julius

Kartais būna taip, kad linksminiesi su draugais, juokauji ir netikėtai sutinki savo būsimą vyrą (nors šito dar nežinai). Tą vakarą juoko forma kuriate savo gyvenimo istoriją ir ji vieną dieną tikrai ima ir išsipildo…
Taip nutiko šio pasakojimo herojams Gretai ir Juliui.

„Susipažinome Palangoje. Vasarą su savo draugėmis išvažiavome į pajūrį pailsėti nuo mokslų, Kauno. Žinoma, tikėjomės gerai praleisti laiką. Su Juliumi susipažinome netikėtai. Užsukome į kavinę atsigerti kažko gaivaus. Netrukus pro mus praėjo keletas vyrukų. Visi gerai nusiteikę- akivaizdžiai jau pradėję vakarines linksmybes. Vienas vaikinas, eidamas pro šalį paliko raštelį su telefono numeriu, siūlė pasimatyti kopose. Iš pradžių juokais nuleidome ir buvom nusprendusios atsisakyti pasiūlymo, tačiau vėliau vistiek nuėjome susitikti su jais. Ir praleidome visą vakarą kartu linksmai leisdami laiką prie laužo. Nuo pat pradžių bendravimas su Juliumi pasirodė neįtikėtinai lengvas, linksmas , malonus. Pirmąją pažinties valandą nusifilmavome video, kuriame juokaudami kalbėjom apie vaikus ir šeimą, bendrą gyvenimą kartu. 2015.Gegužės 15 dieną tą vaizdo įrašą kartu su šeimomis, giminėm ir draugais žiūrėjom per mūsų vestuves…“ – linksmą pažinties istoriją, kuri liko įamžinta, pasakojo Greta.

Julius ir Greta yra labai panašūs. Jie į gyvenimą žiūri ta pačia kryptimi, sutampa jų požiūriai į beveik visus dalykus. Turbūt, tai ir yra pagrindinis darnios poros bruožas.

„Esame labai panašūs, bet tuo pačiu ir skirtingi. Mes atsipalaidavę ir į gyvenimą žiūrim paprastai, pozityviai, mėgaujamės jo teikiamais malonumais. Julius man parodė, kaip gera yra keliauti ir tai daryti ketinam kiekvienais metais, progai pasitaikius. Yra begalė dalykų ,kurie mus jungia kaip porą. Užtenka būti vienas su kitu, kad pajaustume pilnatvę. Nuo pat pirmos akimirkos žavėjom vienas kitą laisvu bendravimu ir bendrais pomėgiais.“

Po dviejų metų draugystės pora nusprendė susituokti. Pompastika ir smulkios detalės jiems nerūpėjo. Norėjosi, tiesiog, prisiekti vienas kitam ir tai smagiai atšvęsti su savo artimaisiais. Vestuvėse nebuvo jokios temos, bet vyravo poros mėgstama mėlyna spalva. Pasirinkta sodyba ant ežero kranto padiktavo „rustic“ stilių.

„Buvau viena iš tų nuotakų, kurioms vestuvių organizavimas niekada nekėlė jaudulio, ar didžiulio pasimėgavimo. Kadangi vizijų iki planavimo aš neturėjau, tai stresą kėlė, tai, kad vistiek reikėjo rinktis dekorą, įvairias detales ir tai ne juokais man suko galvą. Šventės norėjau laukti su džiaugsmu ir nestresuodama, taigi vestuvių pati neplanavau, padėjo vestuvių planuotoja- dekoratorė. Taip pat prie planavimo daug prisidėjo mano mama. Juliaus sesuo yra profesionali fotografe, todėl fotografo rinktis mums nereikėjo, jos paslaugos tą dieną mums buvo vestuvinė dovana. Suknelę siuvo Juliaus brolio žmona- profesionali siuvėja- dizainerė. Ji siuvo sukneles pamergėms ir mano mamai. Suknelės buvo pritrenkiančiai gražios.“

Pora susituokė Kauno Arkikatedroje, o kadangi oras buvo numatomas vėsus, tad vaišės , šampanas vestuvių svečiams ir žmonėms, kurie atvyko poros pasveikinti prie bažnyčios, buvo surengtos netoliese esančiame bare „Galerija“. Labai labai lijo, todėl šis pasirinkimas buvo idealus variantas visiems pasislėpti ir sušilti.

Po vaišių visi svečiai vyko į Lazdijų rajoną, sodybą „Pas Vytą“. Ten ir vyko vestuvių puota ir visos linksmybės. Šventę vedė ir dainavo muzikantas Evaldas Ragelis, o jam pritarė saksofonistas. Vidurnaktį į ežerą visi leido vandens žibintus- lelijas, o vakaro vinimi tapo Juliaus ir Gretos pažinties Palangoje įrašas.

Jaunavedžiams pati svarbiausia ir įsimintiniausia vestuvių dalis buvo bažnyčioje, tai buvo akimirkos, kurias jie prisimins visą gyvenimą…

„Man mažesnes emocijas sukėlė net , tai, kuomet aš su guma šokau nuo tilto. Jausmus, kuriuos tada jaučiau sunku apibūdinti… Greta buvo graži… Daugiau to jausmo neturiu su kuo palyginti, to nesu niekada patyręs.
Man per visą vestuvių planavimą buvo svarbiausia, kad Gretai būtų gerai, kad viskas vyktų sklandžiai, kad visi būtų laimingi.
Įsimintiniausia ir svarbiausia man buvo pati priesaika, tai man buvo esmė mūsų vestuvėse. Esame paprasti ir kiti dalykai mums nerūpi. Na ,galbūt, Gretai ir rūpėjo kai kurios smulkmenos, kaip kiekvienai moteriai,bet kaip minėjau, man svarbiausia buvo pats faktas, kad Greta pagaliau taps mano žmona ir , kad aš jai prisieksiu savo amžiną meilę, ištikimybę.“ – sunkiai rinkdamas žodžius pasakojo Julius.

 

Gretos ir Juliaus rekomendacijos:

• Sodyba „Pas Vytą“ (Lazdijų raj.)
• Suknelės dizainerė Jolita Sabaliauskienė
• Fotografė Kristina Sabaliauskaitė
• Muzikantas Evaldas Ragelis

Komentarai