„Gyvenimas yra gražus“ Renata ir Egidijus

Ši  istorija yra ne tik apie gražią šventę, tai jautri dviejų žmonių išgyvenimų istorija, o vestuvės – laimingoji pabaiga. Šias vestuves pavadinau „Gyvenimas yra gražus“.

„Mes esame kitokie, nes ne kiekvienam tenka praeiti tokius išbandymus ir išgąsčius. Mes mylime vienas kitą ir rūpinamės ne tik savo bet ir artimųjų gerove. Auginame nuostabius du sūnus:  Arturą (9 m.)  ir Igną (1,5 m. ). Jaunėlis sūnus turi Dauno sindromą. Jo negalia mus dar labiau suartino ir privertė susimąstyti, kad reikia branginti kiekvieną akimirką ir gyventi čia ir dabar. Mes ne tik nepalūžome, bet ir nusprendėme sutvirtinti mūsų santykius įregistruodami santuoką.“ – pasakojo Renata.

Negalėjau šio pasakojimo rašyti ramiai, nereaguodama ir neįsijausdama. Jaučiau kiekvieną žodį, mamos išgyvenimus. Ne vieną ašarą nubraukiau ne tik todėl, kad jie daug patyrė, bet ir dėl savo susižavėjimo šia šeima, stiprybe ir tuo, kad jie nepalūžo.

Renata ir Egidijus susipažino gyvendami užsienyje,  tame pačiame Tullamore miestelyje. 2010 metais Renata su sūnumi Artūru persikėlė gyventi kartu su sesers šeima į naujus namus. Egidijus ten apsilankė kaip Tv antenų meistras pastatyti anteną ir sureguliuoti Tv kanalus. Egidijus ir Renatos sesers vyras buvo paauglystės draugai, tad nuo tos dienos Egidijus tapo šeimos draugu ir vis apsilankydavo pas juos namuose.
Kartą Egidijus netikėtai pakvietė Renatą į pasimatymą. Renata prisimena netgi šio pasimatymo datą 2011 spalio 17d.  . Pasimatymas vyko „Japonų sode“, o praleidę turiningą dieną jie pavakarieniavo Tyrlespass pilyje…
2012 sausio 16 d Renata ir Egidijus apsigyveno kartu, kaip šeima, o 2014 vasario 24d. jiems gimė mažasis šeimos narys Ignas.

Savo vestuves jaunavedžiai planavo patys, pasitelkdami į pagalbą profesionalus: vestuvių vedėją, žymų vestuvių fotografą, dekoratorę ir prie šventės kūrimo savo idėjomis taip pat prisidėjo vestuvėms pasirinktos sodybos šeimininkė. Šie žmonės padėjo savo žiniomis, idėjomis.  Renata labai džiaugėsi, kad klausė šių žmonių patarimų.

Vestuvių dekore vyravo  natūralumas:  medis, stambus lino audinys ir geltona spalva:

„Taip nusprendėme todėl,  kad  pasirinktoje sodyboje vyravo daug medžio ir natūralumo, gamtos  elementų, o spalvą lėmė mūsų senovinės mašinos spalva – geltona. Mes nebandėme lygiuotis į nieką, bet sėmėmės idėjų iš internetinio puslapio printerest.com. Galvojome , ką  galėtume pasidaryti patys , neišleisdami  pinigėlių. Lauko gėlių puokštės puošė mūsų vestuvių šventę: pradedant jaunosios puokšte ir baigiant vestuvių stalais.“

Nuotakai suknelę pasiuvo Londone dirbanti dizainerė Danutė Dainienė. Pamergėms suknelės buvo pasiūtos Vilniūje. Jaunikio įvaizdis buvo derinamas  su pabrolių apranga. Jaunikis vilkėjo juodą 3 dalių kostiumą su geltonu kaklaraiščiu,  o pabroliai 2 dalių juodus kostiumus: kelnes, liemenes ir geltonas varlytes.

2015-07-25 Renatos ir Egidijaus santuoka buvo įregistruota Klaipėdos metrikacijos skyriuje.
Vakaro linksmybės vyko Klaipėdos rajone esančioje „Čepų sodyboje“. Vestuves koordinavo ir vedė Simona Mociejūnaitė  (Trys karaliai).

„Labai profesionali vedėja ir renginių organizatorė, išklausė visus mūsų pageidavimus, norus ir pavertė juos realybe. Didelis ir nuoširdus Ačiū….“– savo vestuvių vedėja džiaugėsi Renata.

Renata nuodugniai papasakojo apie savo šventę. Ji vis dar prisimena kiekvieną smulkmeną ir akimirką.

„Nors ir lijo lietus, bet mūsų švente  tęsėsi, vyko sklandžiai pagal scenarijų.  23 val. mamytės nuo žvakės uždegė šeimos židinį- fakelą ir mes su svečių palyda kopėme į didžiausią kalną,  kuris buvo sodyboje ir ant jo uždegėme mūsų šeimos laužą. Kol laužas įsižiebė,  visi grožejomės fejerverkais. Šią nuostabią akimirką dar labiau paįvairino Gintaro dulkių ceremonija. Grįžus į sodybą buvo pjaunamas vestuvinis tortas!!!

O tada prasidėjo didžiosios linksmybės. Vyko koncertas su įvairiausiu atlikėjų pasirodymais. Visi vestuvių dalyviai buvo įtraukti į šį žaidimą. Kas dainavo, kas šoko,  o kas teisėjavo. Idėja buvo visus vestuvių dalyvius įtraukti į vieną bendrą projektą. Visi buvo labai nustebinti ir jiems tai patiko. Buvo smagu matyti draugus , gimines draugiškai leidžiant laiką, persirenginėjant ir keičiant aksesuarus…“

Kaip ir visur, jų šventėje buvo ir malonių staigmenų ir stresą keliančių nesklandumų:

„ Vestuvės vyko Klaipėdoje,  o kai kurie svečiai keliavo iš Vilniaus, Panevėžio ir Marijampolės. Atstumai dideli, kelionė ilga, todėl jie atvyko kiek pavėlavę. Tad,  jei galėčiau pakeisti ką nors,  tai norėčiau, jog vestuvių dalyviai (svita) atvyktų iš vakaro. Samdėmė autobusą iš Klaipėdos autobusų parko ir  vėliau sužinojome,  kad vairuotojas nepažįsta Klaipėdos. Reikėjo naudoti navigaciją vykimui net į Metrikacijos biurą. Bet autobuso nuoma buvo geras sprendimas, nes  fotografas, filmuotojas ir svečiai,  kurie norėjo važinėti kartu,  tilpo į autobusą ir užteko  vietos visiems.

Mes su vyru nesame šokėjai ir labai pergyvenome dėl pirmojo šokio. Pasisamdėme choreografę,  kad mus pamokytų šokti. Kadangi  tai buvo mūsų staigmena vestuvių svečiams, tai laikėme tai paslaptyje ir treniruodavomės namuose sekmadieniais. Tekdavo meluoti ir gudrauti, kad neatvyktų nelaukti svečiai. Ne kartą teko choreografą išleisti per galines namų duris, statyti mašiną toliau nuo namų,  kad nekiltų papildomų klausimų…. Bet buvo verta. Paslaptį išlaikėme ir tikrai nustebinome visus , o svarbiausia – sušokome nuostabų šokį. Tai buvo kažkas nuostabaus  ir nepakartojamo…

Didžiausias nemalonumas vestuvėse buvo, kai vienas svečias numetė  DJ kompiuterį. Ir ,deje, jis sudužo…. Bet vedėjos  ir DJ grupės profesionalumas buvo aukščiausio lygio. Jie neiškėlė to kaip problemos ir nereikalavo kompensacijos, sugebėjo su sulaužytu kompiuteriu pravesti  ir pabaigti renginį… Tad ateities jaunavedžiams rekomenduoju aptarti šį klausimą su Dj iš anksto.“ – Renata nuoširdžiai džiaugėsi pasisamdytais profesionalais ir tuo, kad nesklandumai nesugadino svarbiausios jų šventės.

Nuo šiol mano pati mėgiamiausia interviu dalimi tapo jaunikio įspūdžiai apie savo vestuves. Egidijus nepatingėjo su mumis pasidalinti savo mintimis.

„Didžiausias nustebimas buvo pamačius savo nuotaką. Kadangi ji ir taip graž, tai aši tikrai nesitikėjau pamatyti ją  dar gražesnę ir nuostabesnę.  Pajutau virpesį ir didžiausią pasitenkinimą giliai širdyje,  kad tai mano nuotaka, o ne kažkieno kito…

Buvau pats didžiausias kritikas ir vertintojas vestuvių planavime. Mano žodis lėmė apsisprendimą dėl  vestuvių kvietimų, svečių dovanėlių dizainerės. Prisidėjau prie dainų sąrašo sudarymo. O šiaip daviau  laisvę Renatai visame vestuvių planavime, o aš kuo galėjau,  tuo padėjau….

Labiausiai vestuvės man įsiminė bendru merginų, pamergių  ir atskiru vaikinų šokiu. Tie du šokiai buvo fantastiškai linksmi ir neįtikėtinai originalūs. Ilgai dar aptarinėjome su draugais kaip jie garbino, lankstėsi ir ropojo keliais grindimis. Reginys buvo nepakartojamas ir neapsakomas…. daug ką reiškė gera kompanija ir geri vedėjai.

Mano pagrindinė vizija buvo vestuvių šokis… Labai bijojau. Bet su didelėmis pastangomis ir profesionalios choreografės patarimais mes tai įgyvendinome… Labai didžiuojuosi savimi.“– sakė vyras.

Tiek Egidijui, tiek Renatai planavimas ir vestuvių šventė labai patiko, buvo linksmą, gražu. Jie savimi labai didžiuojasi.

„Planuose yra  gyventi ilgai ir laimingai…  Dalintis rūpesčiai ir vargais,  kol mirtis mus išskirs…:)“

Renata ir Egidijus  rekomenduoja:

 

Vestuvių koordinatorė ir renginių vedėja Simona Mociejūnaitė (Trys karaliai.lt)

  • Fotografas Ilja Sivakoff ( niekada netaupykite vestuvėse fotografo sąskaita) .Fotostudija SIVAKOFF Photography ( Klaipėda).
  • Makiažas Olesia Zuravliova ir šukuosena Marina Zuravliova ( Olesia Žuravliova Makiažo Mokykla Klaipėda .Tiltu g. 3).
  • Dekoratorė Goda Zobėlaitė-Noreikienė ( Klaipėda).
  • „Čepų sodyba“ Agluonėnai, Klaipėdos raj. (skanus maistas ir labai gražu).
  • Filmuotojas- Ričardas Ralys( Klaipėda) Profesionalus vaikinas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai