Jūratės ir Mariaus vestuvės

Šį kartą mano žvilgsnis užkliuvo už labai gražios moters- nuotakos Jūratės. Ne tik graži, bet ir stilinga, akys išraiškingos ir gilios. Vestuvės vertos žurnalo.

Poros pažintis buvo netikėta. Jūratei bekalbant „Skype“ su savo broliu, į svečius pas jį užsuko draugas Marius ir, pamatęs ekrane gražią merginą ,turbūt , įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio Pora jau 7 metai kartu ir 2014-08-09 susituokė.

Jūratei vestuvių planavimas kelia dvejopus jausmus- džiaugsmą ir stresą, kadangi jie gyvena užsienyje ir planuoti nebuvo lengva, bet ji tai mielai pakartotų.
„Gal antrą kartą būtų lengviau.“ –šypsosi ji. „Jei teks atnaujinti įžadus, tai su malonumu ir vėl pasinersiu į planavimą.“- priduria.

Nuotaka viską planavo telefono ir interneto pagalba. Iki vestuvių ji nebuvo mačiusi nieko, ką pasamdė ir , ką planavo. Net ir šventės vietą pirmą kartą išvydo į Lietuvą grįžusi prieš pat vestuves.

Vestuvėms jie nesirinko jokios temos, tik norėjo, kad vyrautų pastelinės, švelnios spalvos, todėl net ir svečių buvo paprašyta, kad jie stengtųsi savo apranga taikytis prie pastelinių atspalvių. Šventės vietos puošyba pati Jūratė nesirūpino, jos norus pildė samdyti paslaugų tiekėjai.

Dekoru pasirūpino sodybos šeimininkai, bažnyčia jau buvo papuošta- man ji ir taip atrodo didinga, graži, tad puošti daug nereikėjo. Pasirūpinau tik žibintais prie įėjimo. Saldų stalą dekoravo moteris, kuri ir gamino saldumynus mūsų šventei. Ji išpildė visus mano prašymus, todėl stalas atrodė idealiai.“

Dėl skurdaus suknelių pasirinkimo Airijoje ir kliūčių nuomotis ar siūtis Lietuvoje, mergina nusprendė, kad yra vienas kelias- pirkti. Ji ilgai ieškojo suknelės, kurios norėtų. Ir štai vieną dieną ją pamatė…

„Pabandžiau paieškoti suknelės Amerikos „Ebay“ puslapyje. Štai tada ir pamačiau ją! Iš karto įsimylėjau. Ji buvo tokia tobula- būtent tai, ko man reikėjo. Pradėjau derybas su pardavėja ir kelias naktis miegoti negalėjau, kol galiausiai sutarėme, kad suknelę man išsiųs paštu. Man prailgo toji savaitė, kol pagaliau laikiau ją savo rankose. Akimirka, kuomet užsidėjau suknelę- nepamirštama… ji buvo tobula…

Patarčiau būsimoms nuotakoms nepagailėti pinigėlių savo svajonių suknelei, nes tokia diena bus tik kartą gyvenime. Kai žengsite prie altoriaus, privalote jaustis pati gražiausia“. – svajingai pasakojo mergina apie savo suknelės įsigijimą.

Nuostabioji Mariaus ir Jūratės akimirka- santuokos ceremonija vyko Kretingos Viešpaties apsireiškimo Švenčiausios Mergelės Marijos bažnyčioje, o vestuvių puota vyko Algirdo ir Jolantos Gervaičių sodyboje.

„Šventės linksmybėms nusprendėme rinktis šiuolaikiškesnį variantą- vedėją ir DJ’ ėjų. Ilgai ieškoti neteko, nes peržiūrėjusi atsiliepimus ir informaciją internete, pasirinkau vedėją Andrių Sabaliauską ( renginiu-vedejai.lt ) ir kartu su juo dirbantį DJ Valdą. Pabendravome elektroniniais laiškais, sutarėme. Susitikome likus savaitei iki vestuvių aptarti detales. Vakaro vedėjas savo darbą atliko tobulai. Sužavėti buvo visi- svečiai ir mes patys. Andrius pasirūpino kiekviena smulkmena, buvo savo vietoje: kur reikėjo buvo rimtas, kur reikėjo- pajuokavo. Drąsiai galėčiau rekomenduoti jį ir jo komandą kitoms nuotakoms.“ – džiaugėsi Jūratė.

Vidurnakčiui pora labai norėjo fejerverkų, todėl būtent tai ir rinkosi. Fejerverkų fone grojo jų mėgiama muzika.
Jūratei jos šventė buvo tobula, įsimintina, romantiška. Ji nieko nekeistų, nebent samdytų koordinatorių šventės dienai, kad galėtų visiškai atsipalaiduoti.

Jūratė ir Marius rekomenduoja:

• Gervaičių sodyba (Klaipėdos r.)
• Simonos tortai (Klaipėda)- saldus stalas ir kiti saldumynai buvo nuostabūs.
• Kretingos Gėlių krautuvėlė- puokštės ir žibintų nuoma.
• Vedėjas Andrius Sabaliauskas ir DJ Valdas- tobulai atliko savo darbą.
• „Vienaragio malūnas“- vaišės ir užkandžiai po bažnyčios ceremonijos.
• Kvietimai iš „Švenčių magijos“.
• „Liumy.lt“- keliaraištis, pagalvėlės žiedams ir svečių knyga.
• Fotografė Jūratė Čiakienė.
• Operatorius Andrius Ganušauskas ( Ade.Productions).

Komentarai