Karališkos Živilės ir Ernesto vestuvės

Ernestas ir Živilė susipažino savo studijų metu Kaune. Taip, tai jų meilės miestas, ką Živilė labai pabrėžė pačioje interviu pradžioje. Santykiai vystėsi pamažu- nuo draugystės iki romantiškų jausmų vienas kitam.

Pasirodo, jog Ernestas yra tikras organizatorius ir romantikas, nes į pasipiršimą savo mylimajai jis įtraukė ir draugus, ir šeimos narius. Tą dieną nė vienas neliko be darbo. Buvo ruošiama šventinė vakarienė pas Živilės tėvus namuose, pakviesti visi artimiausi žmonės. Živilė stengėsi kuo nuosekliau papasakoti tos įsimintinos dienos įvykius, tačiau, kaip sako ji pati- tikrai neįmanoma perteikti istorijos taip, kad visi pajustų, ką tą dieną jie jautė ir, kaip tai buvo gražu.

Realiai ir jausmingai šios istorijos papasakoti neįmanoma. Nes tą dieną atsiminsiu dar ilgai… Kad nujaučiau kažką, tai tikrai net minties nebuvo, kad būtent tą dieną man pasipirš. Man tai buvo 2014- 08 -27 įprasta vasaros diena. Tačiau tik man. Dirbo visa komanda: kas namuose ruošė stalą ir vaišes, kas padėjo išrinkti gėles ir padrąsinti Ernestą šiam žingsniui, o kas buvo šalia manęs visą dieną ir sugebėjo išsisukti, kai paklausdavau, kur jie visi yra, ką veikia. Grįžome namo atsisėdome prie stalo. Sekundės greičiu, kad net nespėjau sureaguoti, mano vyras atsiklaupė ant kelių su didžiuliu glėbiu rožių ir paprašė mano rankos. Tai buvo graži akimirka, kuria visi džiaugėmės net iki ryto…“

Jaunavedžiai pasidarė net piršlybų fotosesiją. Viską norėjosi įamžinti ir prisiminti, turėti, ką parodyti savo ateities kartoms.

Vestuves jie pradėjo planuoti trumpam grįžę iš darbinės kelionės į Prancūziją. Svarbiausiai gyvenimo šventei buvo pasirinktas Kauno miestas. Į pagalbą planuojant buvo pasitelktą vestuvių planuotoja, kadangi Ernestas ir Živilė tuo metu gyveno ne Lietuvoje.

Vestuvių stilius, spalvos buvo derinamos prie pasirinktos šventės vietos – Babtyno Žemaitkiemio dvaro. Živilė nemėgsta jokių blizgučių, todėl vieta šiai porai tiko tobulai. Buvo bandyta kiek atkurti dvaro dvasią, aplinką, todėl pasirinktas prabangus, senovinis automobilis (vadinamas Algirdo Brazausko vestuviniu automobiliu), subtiliai karališkas, neperkrautas šventės dekoras, rami spalvų paletė. Jaunavedžių žiedai pagaminti pagal užsakymą su jų pirštų anspaudais, tai buvo jų didžiulis noras, kuris išsipildė. Žiedai tikrai įspūdingi.

Manau mes buvome tokie, kokie ir norėjome būti: stilingi, romantiški, kiek karališki. Visas vestuvių įvaizdis buvo derinamas prie bendro stiliaus, dvaro ir aplinkos. Manau, kad tikrai atspindėjo mus, jaunuosius. Vien priešvestuvinė fotosesija- įvaizdis suderintas ir palaikytas iki smulkmenų.“

 

Vestuvių diena buvo itin karšta- karščiausia metų diena, tokią dieną buvo sunkoka atlaikyti, buvo nemažai iššukių, tačiau su viskuo buvo susitvarkyta. Šventė praėjo sklandžiai, be trūkumų. Viskas, kaip ir buvo suplanuota.

Živilė ir Ernestas rekomenduoja:

• Vestuvių planuotoja ir vedėja – Lijana Kizelaitė Tulauskienė
• Fotografas – JurArt’s
• Suknelės dizainerė- Eva Mankus
• Vestuviniai žiedai – Monodija
• Dj – Garso Guru

Komentarai