Kitokie- Silvija ir Mindaugas

Šį kartą mane sudomino fotografo sprendimai, kelios meniškos nuotraukos, netradiciškai pasirinktas spalvų derinys vestuvėms. Perskaičiusi interviu supratau ir apsidžiaugiau, nes Silvijos ir Mindaugo pora yra kiek netradicinė.

„Mes- gamtos ir medžių mylėtojai“– taip savo porą pristatė Silvija. Turbūt ne veltui jie pasirinko Norvegiją šalį į kurią po studijų jie nusprendė išvykti užsidirbti pinigų gyvenimo pradžiai ir savo svajonių vestuvėms.

Nepaisant vestuvių planavimo streso, pora džiaugiasi, kad šiuo periodu jie tarsi vienas kitą atrado iš naujo. Kartu nuveiktas darbas juos suartino. Be to, jie sužinojo ir išmoko daug naujų dalykų, sutiko nemažai įdomių žmonių- tai tarsi koks atlygis už nuveiktą darbą.Per visą planavimą šią porą ramino ir tai, kad jie turi vienas kitą, tai buvo lyg jų vestuvių planavimo šūkis :

„Žinojom, kad patį svarbiausią dalyką vestuvėms jau turim – tai yra vienas kitą.“- ir ,atrodo, nieko daugiau šiai porai nereikia…kaip gražu. 🙂

Meilė gamtai ir sodybos interjeras pasufleravo stilių vestuvėms- „rustic“. Saugodami gamtą, jie nusprendė negaminti pakvietimų iš popieriaus, o nusiuntė juos elektroniniu būdu.Pora, rodos, viską su pasimėgavimu darė kartu… Kartu rinkosi spalvų derinius:

„Aš norėjau avietinės arba geltonos, o jis mėlynos. Kadangi vienas kito pasirinkimai nedžiugino, ieškojom alternatyvų. Taip gimė mėtų ir citrinų spalvos. Juk abu taip mėgstam šį kvapą, bei dievinam tokio skonio arbatą.“

Šventę dekoravo pasamdyta dekoratorė ir išpildė visas jaunavedžių vizijas.Suknelę nuotakai siuvo dizainerė Viktorija Jakučinskaitė.

„Įsimylėjau Viktorijos Jakučinskaitės vestuvines sukneles. Turėjau savo svajonių modelį, todėl nekilo keblumų renkantis. Suknelę gavau likus dviem dienoms iki vestuvių. Visą tą laiką neturėjau suknelės nuotraukos, nes bijojau, kad ilgai žiūrėdama, rasiu kažką, ką norėčiau pakeisti ar, kas pradės nebepatikti. Gavusi suknelę, negalėjau nustygti vietoje, žinojau,kad tai tikrai mano svajonių suknelė, kuri puikiai atspindi mane. Tą ir patarčiau būsimoms nuotakoms – rinktis tokią suknelę, su kuria jausitės gerai, jausitės savimi.“

2015.05.23 Platelių bažnyčioje Silvija ir Mindaugas prisiekė vienas kitam amžiną meilę… Po fotosesijos Oginskių dvare, Plungės parke bei Platelių ežere, jie su savo 44 artimiausiais žmonėmis ir 4 mieliausiais vaikais (taip savo svečius pavadino Silvija) vestuves atšventė Zaburų sodyboje.

Šventę koordinavo ir linksmybėmis rūpinosi vedėjas Irmantas ir jo komanda (Tryskaraliai.lt). jaunavedžiai labai džiaugiasi vestuvėms pasirinkę juos, nes buvo ne tik labai linksma, bet ir buvo galima atsipalaiduoti, kadangi viskuo tą dieną rūpinosi Irmanto komanda, kiekviena smulkmena buvo apgalvota.

Vestuvės vyko gamtoje ir pavasarį, tai nenorėjome jokių fejerverkų ar dangaus žibintų. O kadangi labai mylim gamtą, tai nenorėjome jos šiukšlinti ir LED balionais. Dėl šių priežasčių pasirinkome gintaro dulkes, bei fakelais papuošėm sodyboje esančius tvenkinius.“

Pabaigoje Silvija man pasakė ir vieną įdomų faktą apie jų vestuves. Tą dieną Platelių bažnyčiai suėjo 270 metų, tad Silvijos ir Mindaugo santuokos liudijimas buvo Nr. 1.

Mėgstu netradicines poras kaip šie. Ir man patinka, kai nuotaka mini žodį „mes“, patinka, kuomet žmonės kartu planuoja savo meiles šventę. Linkime likti pora nr. 1 visą likusį gyvenimą. 🙂

 

Silvija ir Mindaugas rekomenduoja:

• Irmantas „Trys karaliai“– vedimas ir koordinavimas.
• Vytauto Zaburo sodyba (prie Platelių ežero)
• Fotografas – Egidijus Narvydas (EGNA photography)
• Dekoras – Ineta (isdeco)
• Grožio salonas ,,MONA,, (Plungė)

 

Komentarai