Maja ir Gytis

Maja ir Gytis yra ryški, akį traukianti pora. Maja nenustygstanti vietoje moteris, tokia, kokią tikrai pastebėsite ir įsiminsite. Gytis kiek ramesnis, o savo mylimą  žmoną jis žavi intelektu. Abu jie mėgsta kokybę, prabangą ir  tai atsispindi jų vestuvių planavimo metu priimtuose sprendimuose.

Mes moterys esame nekantrios, ypač, jei jau tikimės gauti svarbųjį žiedelį ir išgirsti lemtingąjį klausimą iš savo mylimo vyro.

Piršlybos įvyko Palangoje. Sugadinau visą Gyčio sumanymą pirštis! Sapnavau, kad turime vaiką, tačiau vis dar nesame susituokę. Pabudau tokia  nelaiminga…O  Gytis ryte buvo labai geros nuotaikos,  bandė mane prakalbinti. Papasakojau sapną, o jis paklausė ar būsiu jo žmona. O aš piktai sakau: „ Būsiu būsiu…“.  Maniau, kad jis  juokauja. „ 

Tačiau vyras nejuokavo ir jie išvyko į Klaipėdą pirkti Majai sužadėtuvių žiedo. Maja jau prieš tai Gytį buvo įspėjusi, kad žiedą norėtų išsirinkti pati, pagal savo skonį.  

„Tad išsirinkome žiedą, pasipiršo parduotuvėje. Grįžome į Palanga ir paprašiau, kad pasipirštų taip kaip planavo.  Atidaviau jam  žiedą ir laukiau, kas bus. Gytis buvo pasiruošęs šampano, ėjome palydėti saulės, pakėlėme  taures ir jis trečią kartą man pasipiršo. „ – dabar piršlybas ji prisimena pasijuokdama iš buvusios situacijos.

Vestuves jie planavo ne vieni. Nenorėdami patirti streso, panikos, pasisamdė vestuvių planuotoją. Netyčia atsirado ir vestuvių tema – plunksnos. Spalvos buvo pasirinktos ryškios: mėlyna ir smaragdinė žalia.

Jaunavedžių įvaizdis nebuvo labai išskirtinis. Jie rinkosi klasiką, ką ir mėgsta. Bet prie Majos ryskių raudonų plaukų, buvo derinamas ir ryškesnis makiažas.

Pora susituokė Kauno Sobore, o vestuvių pokyliui buvo pasirinkta labai graži, elegantiška vieta- Raudondvario oranžerija. Šventės svečius linksmino, turbūt, geriausias vestuvių vedėjas Dainius Palivonas ir Dj Aidas. Vidurnaktį buvo užsakytas ugnies šou.

Maja su džiugesiu prisimena savo vestuves ir jų planavimą.

„Kai viskas baigėsi pasidarė liūdna, kad nebeliko ko laukti ir atrodė veiksmo gyvenime sumažėjo. Na bet dabar jau viskas grįžo į senas vėžias, o vestuvės liko kaip gražus sapnas…“

Majos ir Gyčio rekomendacijos:

 

Komentarai