Milda ir Vytautas

Jau senokai buvau gavusi tokį išsamų interviu iš nuotakos. Toms, kurios vestuves ketina švęsti Klaipėdoje ir aplink, patariu paskaityti šį straipsnį, taip pat toms, kurios nori daugiau sužinoti, koks vedėjas yra  Žiogas (tituluojamas vestuvių karaliumi). Vis netyla įvairiausi atsiliepimai apie jį, suabejojama, ar jis užsitarnavo žinomumą reklamos dėka ar visgi yra tikras savo srities profesionalas?

Milda ir Vytaytas- pora apie, kuria yra šis straipsnis, nėra kažkuo labai išskirtiniai žmonės. Jie gyvena įprastą kasdienybę. Susipažino bendrų draugų dėka.

„Vytautas man pasipiršo po dviejų draugystės  metų. Išvažavome ta proga pavakarieniauti į Radailių dvarą ir vakarienės pabaigoje jis  priklaupė ir paklausė,  ar tekėsiu. Atrodo, nieko ypatingo, be tai buvo ypatinga MAN… Aplinkui nei vieno žmogaus, dviese žvakių šviesoje… Buvo gražu.“

Sužadėtiniai vestuves planavo patys. Žinoma, pradžia nebuvo lengva, nes buvo pasimetimo: NUO KO PRADĖTI??? Visgi, vėliau stresas atslūgo ir Milda netapo jokia nuotaka siaubūne.

Po sesers vaikų krikštynų mergina atrado savo spalvą vestuvėms. Tą dieną dėvėjusi karališkos mėlynos spalvos suknelę, ji sulaukė begales komplimentų, jog ši spalva jai tinka tobulai, tad nebuvo abejonių, kad tai bus  vestuvių pagrindinė spalva.

Kokioje bažnyčioje susituokti taip pat nekilo klausimų. Pasirodo, kad nuotakos senelis ir tėvelis yra skulptoriai ir jie savo darbais papuošė Klaipėdos Taikos Karalienės bažnyčios kolonas, paveikslų rėmus. Žinoma, ir kitos šeimos sakralinės šventės vyko būtens šioje bažnyčioje, todėl tai ypatingą vieta Mildai ir jos artimiesiems.

Suknelės stilių nuotaka buvo pasirinkusi jau vaikystėje. Ji buvo nuožmi grupės „GUNS‘N‘ROSES“ gerbėja. Klipe „November rain“ Milda išvydo savo svajonių suknelę ir ta svajonė tokia liko daugiau nei 10 metų.

2015-07-18 pora susituokė jau minėtoje Taikos Karalienės bažnyčioje. Įdomi vestuvių detalė buvo automobilio pasirinkimas. Tai nebuvo klasikinis limuzinas, kabrioletas ir jokia senovinė mašina. Du nuotaikingi „Smart“ automobiliukai pribloškė šventės svečius ir žaismingai atrodė fotosesijos metu.

Vestuvių linksmybės vyko Baniulių sodyboje. Nuotaka ją įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio. Išvydusi šią sodyba ji nebesidairė kitur, jau nebuvo nieko geriau už šią sodybą. Pasirinkimu jie nenusivylė.

Puiki sodyba, personalas, puikus šeimininkas. Linkiu jiems didžiausios sėkmes. Šitiek dėmesio ir atsižvelgimo į visas užgaidas nesitikėjau. Aš net nustebau, kad jie mums leido daryti viską. Su tokiu požiūriu į klientą, manau, ši sodyba gyvuos dar daug metų. To aš jiems ir linkiu.“

O svečius užėmė ir linksmino vedėjas Remigijus Žiogas ( Trys karaliai).

Likome 100% patenkinti. Išsirinkome geriausią iš geriausiųjų –  „Trijų karalių“ komandos Remigijų Žiogą. Jis – nuostabus žmogus. Žinojau, kad su juo šventė bus  puiki, nei trupučio nestresavau. Buvau įsitikinusi, kad jei bus kokie nesklandumai, jis greitai juos pašalins. Taip ir buvo. Kai kurie svečiai buvo girdėję kažkokių neigiamų atsiliepimų apie Žiogą, bet aš tikėjau juo ir visiems skeptikams sakiau: „Pamatysite, šie gandai – melas!“.  Taip ir buvo. Po vestuvių visi jį gyrė, džiaugėsi jo vedimu, profesionalumu, sukurta atmosfera ir šou. Svečiai vis dar kalba apie jo pravestą vakarą. Sulaukiau net tokio komentaro, kad tai buvo geriausios vestuvės kuriose teko dalyvauti. Taitik  Žiogo nuopelnas. Kai jis baigė savo pasirodymą, aš net graudinausi. Jis matyt pastebėjo liūdesį manyje, atsisveikindamas, apsikabino ir pasakė: „Pamatysi, mes dar susitiksime“. Tokio šilto, gero ir širdžiai mielo žmogaus dar neteko sutikti (neskaitant mano vyro ). Lygiai tą patį galiu pasakyti ir apie jo visą komandą: labai taktiški, mandagūs ir profesionalūs žmonės. Jeigu ateityje bus kokia nors didelė šventė, būtinai vėl kreipsiuosi į juos. Galiu drąsiai sakyti – Remigijus yra savo srities profesionalas. Po vestuvių man viena pamergė sakė, kad ėjo į savo kambarį ir pamatė Žiogą gulintį ant sofos kambarėlyje, kuriame jie ilsėdavosi. Pasirodo, kad jam labai skaudėjo nugarą, todėl jis per pertraukėles gulėdavo ir ilsėdavosi. Tai sužinojau tik PO vestuvių. Per šventę net minties tokios nebuvo, kad jam kažkas negerai. Jis šoko, dainavo, šypsojosi, linksminosi ir pravedė visą šventę nuostabiai! Profesionalumas –  kai tu palieki skausmą, blogas emocijas už durų ir atiduodi visą save darbui taip, kad niekas net nepagalvos, kad tau blogai. Jau ne kartą jiems dėkojau ir turbūt dar sutikusi dėkosiu už nuostabią šventę, kurią jie mums sukūrė. Mums nereikėjo rūpintis nei vaišėmis prie bažnyčios, kai išėjome mūsų jau laukė staliukas su taurėmis pilnomis šampano, saldainiai. Nereikėjo rūpintis prizais svečiams, jie viską patys supirko. Remigijus visada buvo žingsniu priekyje, pasiruošęs suvaldyti bet kokius nesklandumus, kad jie mūsų net nepasiektų.“

Milda pridūrė, kad savo vestuvėse keistų tik tai, kad samdytų Žiogą ir antrai dienai tęsti šventę, nes ryte jo visiems labai trūko.

Mildos ir Vytauto rekomendacijos:

 

Komentarai