Monika ir Svajūnas

Tai pora , kuri griauna mitus. Kūrybingi, veiklūs, muzikalūs… Visa tai apibūdina Svajūną ir Moniką. Kažkodėl skaitydama jų interviu, aš įsivaizdavau filmą „Step up“. Nenustygstantis breiko šokėjas ir lyriška, švelni moteris, kuri groja fortepionu, dainuoja, atkakli, siekianti geriausio rezultato… Šią porą ir  jungia muzika, bei daugybė kitų įvairiausių pomėgių, kuriuos jie atrado draugystės metu: sportas, kelionės, judrus gyvenimo būdas.>br>

„Draugystės pradžioje maniau, kad esam be galo skirtingi, tačiau su kiekviena diena esam vis panašesni tiek būdu, tiek išvaizda ir tai pastebi visi mus supantys draugai. Manau, kad labiausiai mus jungia bendras noras judėti, eiti pirmyn, siekti užsibrėžtų tikslų ir niekada nesustoti . Dažniausiai esam „pašėlę“, bet ir ramiai pabūti neatsisakom.“

Svajūnas planavo Monikai pasipiršti romantiškai- kelionėje į Graikiją, tačiau viskas įvyko kiek kitaip…

„Mano vyras taip nekantravo sužinoti mano atsakymą , kad tiesiog , vieną vakarą, jau ruošiantis miegui, ėmė ir pasipiršo su nuostabiu žiedeliu rankoje. Tą vakarą prisiminsiu visą gyvenimą. Jaudulys ir mylimojo akys nepaliko nė mažiausios dvejonės…“– su džiugesiu netikėtą vakarą vis prisimena Monika.

Ši pora sulaužė visus standartus, paneigė mitus ir patys, be jokios pagalbos ėmėsi planuoti savo vestuves. Jie nepasitikėjo planuotojomis, dekoratoriais, nes Monika buvo tikra, jog niekas kitas jų idėjų taip gerai nesuprast, kaip jie patys.

„Vestuvių planavimo eigoje buvo visko, tačiau nė minutės nesudvejojau, kad darbus reiktų perleisti planuotojai. Niekada nesu patyrusi tiek daug malonaus streso, emocijų ir kovos dėl kiekvienos smulkmenos. Sunkiausia buvo rūpintis dekoracijomis. Mano norus atitinkančios dekoratorės rasti buvo tiesiog neįmanoma, todėl šio darbo ėmėmės mes su vyru. Išmokom naudotis grafikos dizaino programomis ir kitomis šios srities subtilybėmis. Beje , likau  pamaloninta, kai puošiant mano  šventės vietą, vestuvių išvakarėse, kiti paslaugų tiekėjai mane palaikė dekoratore. Visas planavimas, daugiau ar mažiau vyko sklandžiai. Iki dabar dėkoju visiem paslaugų tiekėjams už profesionalumą ir atsidavimą savo darbui.  Beje, merginos, kurios sakote, kad gyvenant užsienyje, neįmanoma planuoti savo šventės-  tai mitas! Viskas įmanoma. Dažnai skraidžiau iš Londono į Lietuvą, o šventės dieną mano triūsas pasiteisino. Svečiai plūdo ne tik sveikinimais, tačiau ir komplimentais- kokią gražią šventės atmosferą sukūrėme.“

Visos vestuvių stiliaus, spalvų idėjos gimė  Monikos galvoje. Ji neieškojo idėjų internete, nenorėjo nieko kopijuoti ar į kažką bandyti lygiuotis. Jie norėjo unikalios, tik tokios vienintelės šventės visame pasaulyje. Vestuvių tema buvo „romantiškas persikas“- dekore vyravo švelni persikinė spalva su „rustic„ stiliaus elementais.

Jaunavedžių stilius taip pat buvo išskirtinis- kiek netradicinis. Suknelė nebuvo balta. Šį kartą Monikai į pagalbą kibo aksesuarų kūrėja „Toma accessories“ ir vestuvinės suknelės siuvėja.

„Dėl savo įvaizdžio sulaukiau begalės įvairiausiu nuomonių. Tradicinių vestuvių garbintojai smerkė dėl ne tradicinės spalvos suknelės, trumpo vualio. Bet  nebūčiau aš Monika- užsimerkiau, neklausiau nieko-  tik savęs pačios, ir siekiau savo įvaizdžio tikslo. Mano norus padėjo išpildyti nuostabioji aksesuarų gamintoja Toma ir mano suknelės siuvėja. Vyras žėrė komplimentus, kuomet susitikome prie altoriaus( visą planavimo laikotarpį nežinojo nė menkiausios mano išvaizdos detalės).“– pasakojo Monika.

 Svajūno įvaizdžiui buvo skirta taip pat nemažai dėmesio, todėl apie tai plačiai papasakojo jis pats:

„Mes su Monika nemėgstam tradicinių juodų ar baltų kostiumų. Rinkomės švelniai mėlyną kostiumo spalvą, rudus batus, peteliškę, kuri labiausiai visiem patiko ( Ačiū Tomai už dizainą ir pasiuvimą). Plaukų stiliumi rūpinosi Evaldas ( vyrų kirpėjas Utenoje), jo darbu esu labai patenkintas. Nuo Monikos gavau prieš vestuvinę dovaną- personalizuotas sąsagas. Nesitikėjau, bet esu labai laimingas ir tikiuosi, kad jos keliaus ir kitoms kartoms. Nedrįsčiau teigti, kad savo išvaizdai skyriau labai daug dėmesio. Viskas buvo proto ribose, nenorėjome persistengti. Todėl viskas buvo labai paprasta, kuklu, bet tuo pačiu  nepaprasta…“

Suplanavę, pasipuošę Svajūnas ir Monika 2015-08-06 susituokė modernioje Utenos Dievo Apvaizdos Bažnyčioje. Fotosesija vyko Burbiškio dvare (Anykščių raj.).

„Ten jautėmės tarsi pasakos herojai. Nuostabus interjeras, dar nuostabesnė aplinka tarsi užbūrė mus… Didelis ačiū mūsų nerealiai filmuotojų ir fotografo komandai. Nesitikėjau, kad tokie profesionalai gali taip puikiai susidirbti tarpusavyje. Darbą atliko 100% ir dar daugiau. Savo noru dirbo viršvalandžius ir atidavė save dėl mūsų tobulų nuotraukų bei video. Mūsų svečiai taip pat liko pamaloninti, nes nebuvo nustumti į šalį. Todėl nekantraujam išvysti galutinį jų darbo rezultatą.

Po pasakiškos fotosesijos vykome į sodyba „Pas Šeštoką“. Nuostabi gamta, tviskanti ežero pakrantė , medžiu kvepiantys pastatai labai pagyvino musų šventę . Ten lūkuriavo mūsų laukiantys mylimi tėveliai ir visi šventės svečiai . Keistas jausmas užvaldė mane. Tik išlipus iš mašinos, pamačius draugų spindinčius veidus ir jaudulio kupinas tėvelių akis, supratau, kad tai pati nuostabiausia diena, kad aš- savo geriausio draugo žmona!“-  svarbiosios dienos prisiminimai vis dar giliai įsirėžę Monikos atmintyje.

Linksmybių klausimus spręsti buvo pavesta Svajūnui, taigi, jis išsirinko netradicinius muzikos atlikėjus Evaldą ir Liną. Pasirinkimas buvo puikus, nes vestuvių dalyviai šoko trypė, juokėsi, plojo iki paryčių. Visi buvo patenkinti.

Vidurnaktį nebuvo jokių fejeverkų, gintaro dulkių ar kitokių jau tradiciniais tapusių atrakcijų. Šie jaunavedžiai tą akimirką sušoko savo vestuvinį meilės šokį, po to svečiai laikydami šviečiančius,  balionus  ėjo ežero pakrante ir skambant muzikai,  romantiškai juos paleido į dangų…

„Nematėme nieko, tik vienas kitą ir begalę švieselių danguje…“– prisimena Monika…

Vėliau svečiai buvo nustebinti jaunavedžių paruošta dovana- Iliuzionistu.

„Išskirtinėmis vestuvėmis mūsų šventę pavertė mūsų pačių užsakyta dovana vakaro svečiams- iliuzionistas Antonas. Tai buvo aukščiausias šventės taškas, kurį lydėjo svečių plojimai atsistojus. Šis šou  pranoko mūsų lūkesčius.“

Mago pasirodymas taip pat buvo Svajūno mintis. Vyras džiaugėsi, kad po didelių pastangų, kantrybės, jų šventė pavyko tobulai. Jį pritrenkė prie altoriaus žengiančios nuotakos grožis, ką jis , turbūt, prisimins visą savo gyvenimą. Jis žeria komplimentus savo žmonai netik dėl išvaizdos, bet ir dėl tobulai suplanuotų jų vestuvių.

„Pati didžiausia intriga viso vestuvių planavimo laikotarpiu man buvo „kaip atrodys mano būsima žmona?“. Jai puikiai sekėsi nuslėpti net menkiausią aprangos detalę. Mačiau, kaip jai tai svarbu, todėl apsiginklavau kantrybe. Buvo verta. Ta akimirka, kai ji, lydima tėčio, įžengė į bažnyčią buvo daugiau nei tobula. Nuo pirštų galiukų iki gėlių lankelio ji atrodė nuostabiai. Širdis daužėsi, buvo dar karščiau nei lauke! Įsitikinau,  kad ji mano gyvenimo moteris. O tą dar labiau sustiprino jos ištartas „Taip“.

Vestuves mes  su Monika planavome daug maž vienodai. Aš daugiau dėmesio skyriau transportui, mago pasirodymui, muzikantams. Na,  o ji, kaip ir kiekviena būsima nuotaka, stengėsi dėl kiekvienos smulkmenos, kas ir pavertė mūsų šventę nuostabia.  Visada norėjau smagių vestuvių kaimo turizmo sodyboje su vaizdu į ežerą . Todėl,  renkantis sodybą, į dvarus net ir nežiūrėjom. Gyvendami Anglijoje, pasiilgstam lietuviškos gamtos, medinių pastatų, vandens telkinių , tad ilgai dvejoti apie šventės vietą ir neteko. Man, kaip ir visiem šventės svečiams, tikriausiai ilgai išliks atmintyje iliuzionisto Antono pasirodymas. Jis  papildė mūsų šventę, pavertė ją magiška ir nepakartojama. Negalėjau atsižiūrėti į jo pasirodymą. Iki šiol su draugais, dalyvavusiais šventėje,  aptariame mago programą.“

Pora nesikuklina ir savo šventę vadina tobula švente. Na, taip ir turėtų būti. Pritariu jiems, nes nuotraukos tikrai kalba pačios už save. Monika ir Svajūnai, jūs tikri šaunuoliai.

Monika pasiilgsta planavimo ir vis seka įvairias planavimo istorijas, forumus. Ją  vis dar domina vestuvių temos.

„Visas organizavimas buvo kažkas neįprasto ir stebuklingo. Rūpintis kiekviena savo ypatingos dienos smulkmena yra pats maloniausias darbas! Neslėpsiu, nors vestuvės jau praėjo – dar vis rūpi pasižiūrėti, kaip savo šventę planuoja kitos būsimos nuotakos. Tikrai nejaučiu jokios nuovargio ir negalvoju- o galėjau daryti taip ar kitaip. Viskas buvo tobula. Visas triūsas atsipirko svečių šypsenomis ir teigiamomis emocijomis“

Svajūno ir Monikos rekomendacijos:

 

 

 

Komentarai