R. Žiogas: O kodėl vestuvės ne Italijoj?

 

„Lietuviai vis dažniau tuokiasi šiltuose kraštuose, kur lepina saulė ir nereikia nerimauti dėl blogo oro.“ – taip teigia renginių ir vestuvių vedėjas bei organizatorius Remigijus Žiogas, pravedes vestuves saulėtoje Pietų Italijoje.

Nors vestuvių sezonas Lietuvoje jau rimsta, tačiau šiemet R. Žiogas pastebi, jog lietuvaičiai anaiptol nebesistumdo dėl karščiausių liepos savaitgalių – verčiau užtikrintai vestuves planuoja šiltose Vakarų Europos valstybėse, kur nereikia jaudintis, kad šventę sugadins lietus.

Penktadienį – Pietų Italija, šeštadienį – Kauno rajonas – tokiu maršrutu praėjusį savaitgalį gyveno renginių vedėjas ir organizatorius R. Žiogas. Vestuves Pietų Italijoje, Sorento miestelyje šventę Eglė ir Kazimieras italus stebino savo šventės programa. Pasak R. Žiogo, italai stebėjosi, kad lietuviai tikrai moka linksmintis:

„Tokios linksmos ir trankios vestuvės italams – neįprastos. Jie apsiriboja ceremonija ir kuklia vakariene su gyva muzika. Eglės ir Kazimiero šventė italus sužavėjo ir nustebino del paprastumo svečiu ir dėl linksmos ir originalios programos kurioje noriai visi dalyvauja“, – pasakoja R. Žiogas.

Į Eglės ir Kazimiero vestuves iš Lietuvos į Italiją atskrido vestuvių organizatorius ir vedėjas R. Žiogas, fotografė Neringa Rekašiūtė ir didžėjus Vilius Regalas (DJ).

Tekstas: Editos Valančienės

Komentarai