Rūta ir Edgaras

Pastebėjau, kad ne vienai man šios poros vestuvių nuotraukos ir įvaizdis padarė įspūdį. Gaila, kad nespėjau pirmoji aprašyti, bet vis tiek nusprendžiau kitaip papasakoti apie šių vestuvių planavimą.

 

Rūta ir Edgaras yra pora nuo mokyklos laikų:

„Pažįstami mes nuo mokyklos laikų. 11-oje klasėje atsitiktinai atsisėdome į vieną suolą. Taip viskas ir prasidėjo :)Pradėjome studijuoti Kaune, baigėme mokslus ir persikraustėme gyventi į Škotiją. Labai mėgstame keliauti, tad per atostogas Tunise vyras ir pasipiršo! Buvo labai romantiška: paplūdimys, mėnulio šviesa, bangų mūša.. .Kaip iš filmo! Taigi susižadėjome 2013-09-11. Iki šiol juokaujame, kad visos mūsų datos labai susiję su įvykiais Amerikoje, gal tai ženklas? 🙂 „

Nors pora gyvena Škotijoje, ten planuoja nugyventi visą gyvenimą, bet vis tiek vestuvėms jie rinkosi savo šaknis – šalį , kuri jiems vis dar miela, brangi ir kur viskas taip pažįstama….
Rūta vestuvių organizavimą prisimena kaip tikrą malonumą. Ji viską organizavo pati interneto pagalba. Dabar ji jaučia tuštumą, nes nebėra, ko organizuoti.

„Galbūt buvau tiek įsitraukus į visą šią veiklą, kad tai tapo mano gyvenimo dalimi. Todėl galėčiau kartoti ir kartoti, dar juokavome su vyru, kad metinių proga reikėtų suorganizuoti vestuves visai kitu stiliumi, nes jau žinau, ko norėčiau.“– vėliau ji pridūrė, kad kitos vestuvės turbūt būtų Bohemiško stiliaus .

Puiku, kai netrūksta idėjų, norisi kartoti dar ir dar, nes , kas planuoja ar patyrė kažkada savo vestuvių planavimą, tai žino, jog tai daryti tikrai nėra lengva.

 

Mergina jau senai žinojo kokių vestuvių ji norėtų, nes prieš tai daug domėjosi ir turbūt pasvajodavo apie savo vestuves.

„Iš karto po sužadėtuvių žinojau, ko noriu. Taigi vestuvių spalvinė gama buvo švelnus persikas su auksu. Bandėme daryti vintažiniu stiliumi, įmaišyti šiek tiek rusvos, bronzos. Kaip išsirinkome net sunku pasakyti, viską, matyt, jau turėjau apsigalvojus daug anksčiau ir nereikėjo lygiuotis į nieką, nes norėjome išskirtinės šventės.“

 

Kai kurios dekoracijos buvo darytos Rūtos ir netgi Edgaro rankomis. Jie kartu siuvo kaspinus, darė kitas detales. Dekoru užsiėmė ir pasamdyta puiki „Baltos katės“ komanda, kuri įgyvendino visas jaunavedžių idėjas.

Suknelės modelį nuotaka taip pat jau seniai kūrė savo galvoje, o ją pasiuvo jos brangi mama.

„Suknelės nesi nuomavau, maniškė buvo siūta, pagal tai, kaip aš įsivaizdavau idealią suknelę. Nusipirkau kokybiškus audinius, o pasiuvo mamytė. Suknelė buvo „du viename“, tiulio sijonas nusiėmė ir „transformavosi“ į prabangią trumpą nėrinių suknelę vakaro šokiams. Didžiausi komplimentai mano mamukui, kurios auksinės rankos ir sunkus darbas papuošė mane bei mano vyrą, daugumą pamergių bei svečių! O tai pavertė šventę dar išskirtinesne!“ – nuostabu, kai šalia yra tokia puiki siuvėja. Suknelė tikrai labai graži.

 

Vestuvių ceremonija įvyko Šeduvos Šv. Kryžiaus atradimo bažnyčioje (Radviliškio raj.), ten, kur jaunavedžiai užaugo ir kur prasidėjo jų meilės istorija.

Vestuvių linksmji dalis persikėlė į Burbiškių dvarą.

„ ..kur pratęsėme fotosesiją prie angliško tipo rožių gėlynų, vandens tvenkinėlių bei gausybės baltų tiltelių. Burbiškių dvaras mums gerai pažįstamas, tad jautėmės kaip namie.

 

Linksmybėms jie rinkosi muzikos grupę ir vedėją:

Pasirinkome gyvai grojančią grupę iš Klaipėdos „Ačiū Kubu“ su vokaliste Raimonda Vaičiute. Kadangi Raimondą pažįstame iš seniau, nebuvo jokių abejonių ar nerimo dėl muzikos. Raimonda yra nuostabaus balso savininkė ir labai mielas žmogus, visas grupės kolektyvas yra tikri šaunuoliai.
Vedėją ir Dj pasirinkome iš „Šoumenų“ – Mantautą su komanda. Prisijuokėme tiek, kad žandus skaudėjo (gerąja prasme). Jie šauniai susibendravo su visais svečiais, nerealiai juokingi žaidimukai bei super gera muzika šokiams! Ūžėme ir trepsėjome šokių aikštelėje iki pat 4h ryto!“- savo pasirinkimu džiaugiasi nuotaka.

Turbūt vienas didelis į akis krentantis akcentas vestuvėse buvo nuotakos vainikas ant galvos. Tikrai romantiškai ir įspūdingai atrodė… Vidurnaktį svečiai i tvenkinį leido vainikėlius su žvakutėmis ir sakė palinkėjimus jaunavedžiams. Viskas romantiška, apgalvota…

„Manau mūsų šventė buvo išskirtinė ne dovanomis ar šou, bet visuma, nes stengėmės pasidaryti šventę kitokią bei mielą širdžiai. „ – taip užbaigėme interviu su Rūta.

Tikrai išskirtinė šventė: graži , romantiška, susieta su giliomis šaknimis, poros gyvenimu…
Nenustebčiau, jei pamatyčiau ir trečią, ketvirtą interviu apie juos, nes nuotraukos daro didelį įspūdį. Tegu jų gyvenimas būna toks šviesus ir įspūdingas, kokios buvo jų vestuvės.

 

Jaunavedžiai rekomenduoja:

[SP]  fotografija -fotografas
• „AmberLimo“- senovinis autobusas, kuris labai derėjo prie šventės stilistikos.
• „Baltos katės“ dekoratoriai.
• Muzikos grupė iš Klaipėdos „ AčiūKubu“
• „Šou menai“ –vedėjas Mantautas su komanda.

Komentarai