Tyros, mėtinės Karolinos ir Nerijaus vestuvės

 

Sako, kad meilė keičia žmones, o gal žmonės dėl meilės stengiasi keistis. Turbūt, būna visaip. Karolina ir Nerijus tiki tyra, gražia meile, jie tiki pasaka ir jiems itin svarbu ištikimybė santykiuose. Jie sako, jog juos, dvi skirtingas asmenybes meilė privertė supanašėti, pasikeisti. Rami, vienišė Karolina Nerijaus dėka tapo aktyvesne, jo dėka ji niekada nenustoja šypsotis, o tuo tarpu pats Nerijus su Karolina  rado ramybę, suprato kaip gera kartais tiesiog būti su mylimu žmogumi. Pora sako, kad jų meilė jau atlaikė ir bėdas, ir ligas ir kitas negandas, ką visi jaunavedžiai ir prisiekia daryti po santuokos.

Pora vestuves nusprendė planuoti patys ir tai darydami jautė didžiulį malonumą.

„Negaliu suprasti porų, kurios planavimo malonumą kažkam patiki! Viską darėme su meile ir jauduliuku. Buvo taip malonu viską planuoti, apie viską kalbėtis, ieškoti,  bendrauti su paslaugų tiekėjais ir susipažinti su naujais žmonėmis. Planuodama  daug skaičiau ir viskuo domėjausi.  Dėl šventės ir jos detalių tarėmės tik mudu su vyru, kalbėjomės ko norime ir kaip ką įsivaizduojame. Tiesa, vyras leido daugiau pasireikšti man, nes jis puikiai suprato, kad kai kurios detalės mums moterims yra kur kas svarbesnės.  Vestuvėms ruoštis pradėjome prieš metus, todėl streso patirti neteko, visas paslaugas užsisakėme iš anksto todėl ir jaudintis nelabai buvo dėl ko. Sunkumų sudarė tik tai, kad dažnai savaitgaliais teko grįžti iš Vilniaus  į Žemaitiją susitikinėti su paslaugų tiekėjais. Visiems būsimiems jaunavedžiams norime pasakyti tik tiek, kad gražios šventės paslaptis yra: viską darykite taip, kaip trokštate jūs, neklausykite niekieno nuomonių ir patarimų. Vestuvės – dviejų žmonių meilės šventė. Viskas turi atrodyti taip, kaip nori ir trokšta tie du vienas kitą mylintys žmonės. Nereikia apkrauti savęs kitų nuomonėmis, nereikia kankintis prieš miegą galvojant gerai ar blogai elgiatės, neklausydami kieno kito nuomonės. Žinokite, kad šiuo atveju reikia būti kiek savanaudžiais!Svarbiausią dieną su mumis buvo patys artimiausi ir brangiausi žmonės,  vestuves surengėme pagal savo iliuzijas, tai šią šventę pavertė pačia gražiausia ir šilčiausia. Likus pusmečiui iki vestuvių susitikome konsultacijai su vestuvių planuotoja iš „Dega rūtos“. Ji padėjo mums suskaičiuoti alkoholio kiekį, padėjo rasti pamergių sukneles ir atsakė į taip rūpimus klausimus bei davė naudingų patarimų. Už tai esame labai dėkingi!“

 

Na, o Nerijus kiek prieštaravo žmonos žodžiams, kad jie viską darė kartu. Jo nuomone dižiausias indėlis vis gi buvo Karolinos.

„Aš tik vykdžiau įsakymus kaip, ką daryti ir kada ką padėti. Tikriausiai didžiausias mano nuopelnas – nupirkti bilietai į vestuvių parodą. Man svarbiausia, kad ji būtų laiminga, todėl leidau jai išpildyti visas savo vizijas, kurios man tiko ir patiko.“ – juokėsi vyras.

 

Spalvas ir stilių vestuvėms taip pat išsirinko jaunieji. Nuotaka neįsivaizdavo savo vestuvėse ryškių spalvų, tokių kaip mėlyna ar raudona.

„ Pamenu, susitikome su fotografe ir ji patarė, kad nesirinktumėme ryškių spalvų, nes nuotraukose nublanksta jaunieji. Aš patvirtinau, kad ryškios mums ir nepatinka. Fotografė paklausė: „Kokią spalvą galvojate rinktis?“ –  „mėtinę“: – pasakiau aš. Tai buvo spontaniška. Negaliu iki šios dienos pasakyti, kodėl mėtinė, bet ji švelni ir graži. Žinoma, mūsų fotografė labai palaikė šią idėją ir patvirtino, kad tai puikus pasirinkimas, todėl nieko daugiau ir negalvojome!“

 

Bažnyčios pora nusprendė nepuošti, nes bažnyčia graži ir be papuošimų. Jiems patiko kunigo žodžiai, kad žmonės pamiršta, ko ateina per vestuves į bažnyčia, santuokos esmę užgožia noras nustebinti svečius dekoracijomis. Taigi Karolinos ir Nerijaus santuoka vyko labai gražioje ir didingoje Kretingos Viešpaties Apreiškimo Švc. Mergelei Marijai bažnyčioje.

Vestuvių puota vyko sodyboje „Sodžius“. Svečius linksmino muzikantai ir vedėjas. Vietoje tradicinio vestuvinio šokio jaunavedžiai rinkosi rumbą.

Karolina labai norėjo paminėti keletą klaidų,nors ir mažytės detalės, bet kartais tokios gali sugadinti nuotaiką. Visų pirma pora gailisi, kad nesamdė fotografės iki vidurnakčio, nes liko neįamžintas torto pjovimas, fejeverkai, o tai jiems buvo labai svarbu. Kitas nusivylimas buvo pasirinkta visažiste. Jau nuo pat pradžių nerimą kėlęs bendravimas, vis kėlė nerimą nuotakai, o vestuvių rytą visažistė  ne juokais gadino nuotaiką. Atėjo kažkuo nepatenkinta, pikta, nuotakai neskyrė pakankamai dėmesio, atsisakė makiažą padaryti tokį, kokio norėjo Karolina, na ir pats rezultatas tikrai nedžiugino.

Na, o trečias dalykas, kuris nuvylė, tai buvo puokščių kaina,kuri padvigubėjo atvykus pasiimti užsakymo, nors iki tol buvo susitarta visai kitaip.

Tačiau jaunavedžiai sako, kad nuotaiką tą dieną šie nesklandumai sugadino tik trumpam, nes visa kita buvo puiku, nepamirštama.

Nerijui tą dieną jokios smulkmenos nerūpėjo. Jo didžiausia vestuvių vizija buvo pamatyti savo žmoną.

„Fotografė, dar prieš ateinant Karolinai, mane nusuko ir pasakė: “Tuoj ateis tavo būsima žmona, atsisuksi tik tada, kai ji tave palies“. Jaudinausi, bet labai laukiau, kada pagaliau ją pamatysiu. Iki pat vestuvių neįsivaizdavau kaip ji atrodys, viską nuo manęs slėpė ir jai puikiai pavyko tai padaryti. Pagaliau pajutęs jos apkabinimą atsisukau. Pamatęs ją, neapsakomai apsidžiaugiau ir pagalvojau „pagaliau ši gražuolė bus mano žmona“. Tą akimirką mane užplūdo daugybė  jausmų, širdį – didelė šiluma, jaučiausi labai laimingas ir negalėjau sulaukti, kada vienas kitam pagaliau ištarsime TAIP ir galėsiu JĄ vadinti savo ŽMONA! Tai buvo pati jautriausia akimirka, per kurią mes verkėme iš laimės, kad šiam gyvenime sutikome vienas kitą, kad pagaliau tapsime šeima. Žodžiais to niekada neapsakysi, kiekvienas tai supras ir pajaus tik savo vestuvių dieną! Visos vestuvės man sukosi tik apie mano mylimąją. Visur mačiau tik ją, tą nuostabią ir nepakartojamą moterį!  Negalėjau ja atsigrožėti ir gyvenau tarsi rojuje, nes mano didžiausia svajonė išsipildė – būtent šią moterį išvydau su balta suknele ir būtent ši nepakartojama ir nuostabi moteris tapo mano žmona. Tik ji ir ji man buvo įsimintiniausia.“

Karolinos ir Nerijaus rekomendacijos:

• Kaimo turizmo sodyba „Sodžius“
• Fotografė – Kristina Malinauskienė
• Videografas – „Memo media“
• Suknelių salonas „Laiminga“
• Saldus stalas „Pajūrio kepyklėlė“
• Kvietimai „Popieriniai stebuklai“
• Vestuvinio šokio mokytojos „Kristinos Piekautaitės šokių studija“

Komentarai