Aurelija ir Marius

Kartais vestuvių rytas nėra toks tobulas, kaip norėtųsi… 2016-08-13 diena buvo itin lietinga ir turbūt viena vėsiausių tą vasarą. Su nerimu vykau pas savo nuotaką, su kurią visus metus intensyviai kūrėme nuostabiosios dienos planus.

Tai nebuvo vienintelė problema tą dieną. Pusiau tragiška, pusiau komiška situacija buvo tuomet, kai svečius ir jaunuosius vežęs autobusas, pakeliui į fotosesiją užklimpo ir teko ieškoti technikos, kuri sugebėtų jį ištraukti…. Visko nutinka, bet viskas išsprendžiama, todėl visiems teko kažkaip susigrąžinti nuotaiką ir toliau mėgautis švente. O ji vistiek buvo puiki.

Aureliją tą dien buvo tikra princesė. Prie bažnyčios taisydama nuometą, pagalvojau: “ jis tobulas… „. Pasibaigus tuoktuvių ceremonijai svečiai slėpėsi po stogeliu, kur buvo pakviesti vaišintis užkandžiais ir pasimėgauti saksofonisto T.Čiukausko muzika, kuri visus tiesiog užbūrė, dar labiau kilstelėjo nuotaiką.

Fotosesija vyko Švėkšnoje, Vilkėno dvare. Ten svečius užėmė liudininkai, kurie buvo tobuli. Priruošė staigmenų, labai rimtai žiūrėjo į savo pareigas. Su mūsų pagalba suruošė  ir smėlio ceremoniją, kuri buvo labai gražus ir jautrus vestuvių akcentas.

Kita fotosesijos dalys vyko Švėkšnos parke, beje, tuo metu pasirodė ir saulė (pagaliau).

Sodyboje, kur vyko pokylis, visus nuotaikingai pasitiko vedėjas Tomas Grigaitis. Staigmenų čia netrūko, nes jau pradžioje šventės Aurelijos draugė jauniesiems padovanojo dainą, kurią pati ir atliko-  „You rise me up“. Turbūt, ne vienam sublizgėjo ašara, klausantis nuostabių žodžių ir puikaus balso. Mariaus draugai nesidrovėjo sakyti tostus, kalbėti visiems ir prisiminti senus, išdykusius mokyklos laikus. Planavimo komandos staigmena visiems buvo originalios stalo kortelės- „pūzlė“, kiekvieno stalo kortelės susidėliojo į vieną dėlionę, su didžiulių AČIŪ nuo jaunųjų. Beje, pati idėja kilo iš to, kad jaunieji labai norėjo kvietimų, kurie susidėliotų, kaip dėlionė.

Aurelijos ir Mariaus vestuves vainikavo puikus jaunųjų šokis, paįvairintas sudėtingais elementais. Tam jie ilgai ruošėsi, troško nustebinti savo artimuosiu ir manau, kad jiems pavyko tai padaryti. Na, ir žinoma, kaip be fejeverkų vidurnaktį? Lyg tyčia vėl prapliupo lietus, bet svečiai stovėjo apsupę jaunavedžius ir šildėsi romantiškoje bengališkų ugnelių šviesoje.

Šventė tuo nesibaigė. Antrąją dieną visi vestuvininkai liko sodyboje. Juos linksmino, puikiais užsiėmimais džiugino vedėjo Giedriaus Ribinsko komanda. Vakare dalyviai mėgavosi poilsiu, pirtimi ir kepsniais ant laužo.

Pabaigai noriu pridurti, kad tai buvo pilni idėjų jaunieji, užsispyrę ir atsidavę savo vestuvių planavimui. Linkiu, kad jų meilė tęstųsi visą gyvenimą ir, kad jie būtų apsupti nuostabių draugų, tokių, kokie vestuvių dieną buvo kartu su jais ir papildė šventę savo žavesiu.

Aurelija ir Mariau, dėkoju už pasitikėjimą ir galimybę 🙂

Nuo savęs norėčiau išskirtinai padėkoti puikiems sodybos „Alsė“ šeimininkams ir jų personalui už tobulą maistą, kuris visus nustebino ir už šiltą priėmimą, bei pagalbą visos šventės metu.

Taip pat superinei, profesionaliai operatorių „AIvideo“ komandai.

Tomui Grigaičiui už pagalbą ir džentelmenišką ranką šventės metu.

Didelis ačiū Erikai iš „Idėjų sparnai“ už pastangas įgyvendinti dekoro sumanymus.

Ir, žinoma, visai nuostabiąjai savo „Noriu ištekėti“ komandai: Aurelijai, Ligitai ir Viktorijai.

Prie Aurelijos ir Mariaus šventės prisidėjo:

Komentarai