Daiva ir Marius

Dirbdama vestuvių planuotoja, sutinku daug įvairių porų. Daiva ir Marius buvo kažkas gražaus… 15 metų drauge, o atrodo, kad jų meilė ką tik užsimezgė: didžiulė pagarba vienas kitam, šiltas žvilgsnis, rūpestingumas. Taip gera buvo būti šalia tokių žmonių, matyti kažką tikro ir tvirto.

Vestuvių planavimas nevyko įtemptai: Daiva buvo atsipalaidavusi nuotaka, nors gyvena tarp Italijos ir Lietuvos (Daiva yra dviratininkė), ji žinojo tiksliai, ko nori.

Vestuvėms buvo pasirinktas viešbutis Panevėžyje – “Romantic”. Jis atitinko norimą šventės stilių. Pora norėjo turėti dalelę Italijos čia, Lietuvoje, tad viešbučio interjeras, restorano personalas padėjo išpildyti norus ir vizijas.

Romantika tikrai tvyrojo ore tą dieną…

Bet kaip ir visur,  vestuvėse būna kuriozų (kad būtų ką prisiminti ). Pusvalandžiui likus iki santuokos ceremonijos pradžios, nuvykome pasiruošti į bažnyčią. Ten mūsų niekas nelaukė. Bažnyčioje visu pajėgumu vyko remonto darbai: viskas viduje išklota statybine plėvele,  krūva darbininkų, kranai… vien dulkės…

Gal ne čia atvykom?”- pradėjo suktis galvoje tokios mintys. Bet paklausėm, pasirodo ČIA. Prie altoriaus pradėjo ruoštis zakristijonas. Rinkosi svečiai, tarp jų prasidėjo šiokia tokia panika: kas bus? Ar vestuvės įvyks?

Bet statybininkai pradėjo trauktis, mūsų komanda kibo į valymo darbus ir nors ceremonija vėlavo 10 min, viskas buvo paruošta, išvalyta, sudėliota ir vestuvės įvyko.

Niekada nepamiršime šio įvykio 😊

Visa kita buvo sklandu… Vakaras gražus, linksmas. Šventę pagyvino puikios atlikėjos koncertas. Papildomą romantikos pliūpsnį visi gavome jaunavedžių šokio metu.

Tai mūsų komandai buvo vienos gražiausių, įsimintiniausių vestuvių 2018 metų sezone.

 

Kad ši šventė būtų tobula prisidėjo:

 

Vestuvių planavimas, dekoravimas: Noriuištekėti.lt

Šventės vieta: Viešbutis Romantic

Šventės vedėjas: Tadas Smetonis Dee

Fotografė : Rūta Burkutė

Video: Paulius Pelėda

Atlikėja: Gabija Aleknavičiutė

Saksofono muzika: Juozas Kuraitis

Desertai: Diana Banienė

Žaidimai: Margas miškas

Floristika: Rami floristika

Svečių knyga: Fotomėja

Komentarai