Rūta ir Harry

Kartais gyvenime viskas vyksta labai netikėtai, kiek kitaip. Lemtis žmones gali nuvesti toli… tūkstančius kilometrų, kad atsitiktų tai, kas turi atsitikti, sutinkame žmogų, kurį mums lemta sutikti.  Taip prasidėjo šilta ir nuostabi Rūtos ir Harry meilės istorija.

Pora susipažino Vilniuje 2014 metais rugsėjo 5 dieną. Harry ir jo draugas spontaniškai sugalvojo atvykti į Lietuvą. Vienoje miesto kavinių įvyko pirmasis Harry ir Rūtos susitikimas…

O 2017 metais Harry ir Rūta pradėjo ruoštis savo vestuvėms. Šventė nebuvo įprasta, nes pora domisi gamtos apsauga, yra veganai, gyvūnų mylėtojai,  todėl didžiulis noras buvo tai išreikšti savo šventėje:  maistas, desertai, alkoholis, makiažas- viskas veganiška… Neįprasta šventės vieta, su daug gamtos, žalumos, santuokos ceremonija Vilnius Botanikos sode, laisvas šventės stilius. Patikėkite, ši šventė buvo didžiulis iššūkis ir tuo pačiu didelė dozė naujos informacijos.

Harry buvo suplanavęs santuokos ceremoniją iki pačių mažiausių detalių… Entuziastingai ėjo Botanikos sodo takeliais link vietos, kurią išsirinko ir demonstravo mums, kaip kas turi vykti.

2018-09-05 ( suėjus 4 metams nuo pažinties akimirkos) atėjo  didžioji jų meilės šventė, tačiau, diena buvo itin lietinga, todėl svajonė susituokti ant gražaus kalnelio gamtos apsuptyje taip ir neišsipildė… Teko ceremoniją perkelti po stogu, kur visiems būtų patogu ir šilta. Tačiau, tai šventės tikrai nesugadino. Visų nuotaika buvo puiki. Nors ceremonija buvo civilinė, bet labai jautri ir tvyrojo ypatinga, sentimentali nuotaika.

 

Vėliau svečių laukė už Vilniaus esantis Kupolas renginiams su veganiškomis vaišėmis ir vakaro programa. Puikūs, stilingi barmenai visus vaišino kokteiliais.

 

 

Kad ši šventė būtų tobula, prisidėjo:

 

Planavimas ir koordinavimas: Noriuištekėti.lt

Šventės vieta: Kupolas renginiams

Dekoras: Svajonių fabrikas

Fotografas: Balti rėmeliai

Maisto tiekėjai: Vegafe

Veganiški desertai: Chaika

Kokteilių baras: The Real shakers

Vakaro vedėjas: Justinas Jurgilas

Svečių transportas: Ren-bmw.lt

Jaunųjų transportas: nuomabmw.lt

 

Komentarai