Simonos ir Eimanto vestuvės su palme…

Tai buvo pačios nuoširdžiausios ir šilčiausios vestuvės, kokiose tik esu buvusi… Jaunieji spindėte spindėjo puikia nuotaika, meile vienas kitam. Tuo užkrėtė svečius ir visus, kurie tą dieną nors piršteliu prisidėjo prie šventės kūrimo. Visos vestuvės iki smulkmenų buvo suplanuotos mūsų puikios komandos, paremtos jaunųjų išgyventomis akimirkomis kartu. Noriu pabrėžti, kad labai daug davė tai, kad sunkiai, tingiai, bet vistiek buvo atlikti visi namų darbai, kuriuos uždavė planuotoja, vedėjas ir fotografai. Visa tai buvo kelias į tobulą, unikalią ir nepamirštamą šventę.

Simona ir Eimantas gimė Lietuvoje, bet augo, mokėsi ir iki šiol gyvena Anglijoje, Londone. Susipažino studijuodami koledže, kai kartą Simona pamatė aukštą simpatišką vaikinuką žaidžiantį krepšinį. Neilgai trukus, jie tapo pora. Po penkių metų patikrintos draugystės ir neišblėsusios meilės vienas kitam, jie susižadėjo per Valentino dieną viename Londono restorane. Vestuvių nereikėjo laukti ilgai. Buvo nuspręsta švęsti Lietuvoje, kad svarbią dieną visi artimieji būtų šalia.

Pradėję planuoti vestuves, jie pasitelkė į pagalbą mus- „Noriu ištekėti“ komandą. Viską atidavė į mūsų rankas. Vestuvių spalvos ir stilius buvo taikomas pagal jaunųjų gyvenimo būdą, pasirinktą nuotakos suknelę ir sodybos, kurią išsirinkome drauge aplinką. Lengvas provansas, švelniai pilka ir rožinė spalvos. Kadangi vestuvėsė dalyvavo ir vaikai, jiems buvo paruoštas atskiras stalas su užsiėmimais, samdoma auklė, todėl mažieji svečiai jautėsi puikiai, kaip ir jų tėveliai. Tai buvo idealus sprendimas.

Priešvestuvinę naktį jaunieji praleido Kauno „Daugirdo“ viešbutyje, kur vyko nuotakos ir jaunikio pasiruošimas. Šį viešbutį pasirinkome dėl patogios vietos: netoli Rotušė, kurioje vyko ceremonija, grožio salonai, kuriuose puošėsi jaunieji. Įsimylėjelių susitikimas įvyko viešbučio atelje, kur jų laukė ypatinga staigmena- palmė. Palmė yra šios poros draugystės simbolis, nes kartą, kai jie buvo susipykę, Eimantas ėjo atsiprašyti, pakeliui išrovė palmę ir ją įteikė Simonai. Taigi vestuvių rytą užrišome jaunikiui akis, kad susitikimo metu palmė būtų staigmena jiems abiem.

Po ceremonijos Rotušėje, visi svečiai ir sveikintojai buvo pakviesti į vaišes tame pačiame viešbutyje. Juos pasitiko nuostabaus saksofonisto Tomo Čiukausko pasirodymas, kuris buvo tęsiamas ir sodyboje tiems svečiams, kurie laukė grįžtančių jaunavedžių ir fotosesijos dalyvių.

Fotosesijos vietos buvo pasirinktos ne tokios kaip įprasta. Jas rinkomės pasitardami su fotografų komanda ir atsižvelgdami į jų užduotus namų darbus: reikėjo parašyti visus įsimintiniausius gyvenimo kartu įvykius, tai kas patinka arba nepatinka vienas kitam. Taigi, baras „Kultūra“ fotosesijai buvo pasiūlytas todėl, kad ten yra žaidimo automatai. Fotografų idėja buvo tokia, kad jaunieji vaidino mini spektakliuką, kaip jaunikis žaidžia kompiuterinius žaidimus, ko nuotaka labai nemėgsta. Visiems buvo smagu žiūrėti į atsipalaidavusius šventės kaltininkus- įsijautusį aistringą žaidėją jaunikį ir piktą nuotaką.

Kita fotosesijos vieta buvo Vytauto parkas. Ten visi svečiai smagiai praleido laiką, atsipalaidavo, pasisupo supynėse.

Sutartu laiku visi fotosesijos dalyviai vyko į Kauno sporto halę, tai buvo staigmena jaunikiui, kadangi jis yra krepšinio aistruolis, „Žalgirio“ gerbėjas. Jam paruošėme atitinkamus rekvizitus.

Vos pasibaigus fotosesijai, pradėjo lyti lietus ir visi išskubėjo į šventės vietą- sodybą „9vėjai“. Ten jaunuosius sutiko visi svečiai, vedėjo Dainiaus Palivono komanda su dar viena staigmena- šokiu ir muzika pagal video, kurį jaunieji buvo patalpinę Facebooke iš vakarėlio laive, Ibizoje. Žinoma jie iškart suprato šio sutikimo prasmę ir džiaugėsi staigmena. Vakaras ir šventė kaip mat įsisiūbavo, visi buvo pakilios nuotaikos, šoko, mielai dalyvavo veikloje, kurią sumąnė vedėjas, atsiskleidė svečių talentai.

Vidurnaktį visi pasitiko šaudant įspūdingiems fejeverkams ir iki pat ryto ošė be poilsio nuostabaus DJ Aido dėka.

Po tokios šventės vestuvių norisi dar ir dar… 🙂

Planavimas: Iveta „Noriu ištekėti“

Koordinavimas: Aurelija „Noriu ištekėti“

Šventės vieta: sodyba „9vėjai“

Fotografai: „Pasakanefoto“ komanda

Video: „Vestuvėsekaipkine“

Vakaro vedėjas: Dainius Palivonas ir komanda

Dj: Aidas (Igarsa)

Maistas: „Naminiai gardėsiai“

Dekoras: Roberta Drasutė

Staltiesės: „Nėriniuota šventė“

Saldumynai: „Vaidos skanėstai“

Saksofonistas Tomas Čiukauskas

Vaišės po ceremonijos: „Daugirdo“ viešbučio „Sky“ baras

Nuotakos ir jaunikio manikiūras: KA nails

Nuotakos makiažas ir šukuosena: salonas „Madam“

Jaunikio stilius: salonas „Ma.maCut“

Svečių knyga: „Fotomėja“

Fejeverkai, balionai: „Kvadratu“

Šeimos židinys: Dovilė Jančiauskienė

Žaidimai ir užimtumas fotosesijoje: „Pas Domą“

Dėkojame Kauno sporto halei ir Karoliui už pagalbą.

Komentarai