Jaunikio įvaizdis

Visi kalba ir skiria didelį dėmesį nuotakos įvaizdžiui: suknelės pasirinkimas, įvairios kūno procedūros, makiažas, plaukai, aksesuarai ir pan. Dažniausiai jos jau seniai turi susikūrusios savo įvaizdžio viziją vestuvėms ir jo siekia. Moterys vestuvėse tampa dėmesio centru, vakaro karaliene, o štai, koks karalius tą dieną stovi šalia jos? Pripažinkime, kad jaunikio įvaizdžiui dėmesio skiriama mažiau, o šventė visgi yra dviejų žmonių. Dėmesio centre tą dieną turėtų būti abu.

Taigi kuo prieš vestuves reikėtų pasirūpinti, kad vyras atrodytų tobulai?

Grožio procedūros. Vyro veidas irgi turi būti prižiūrėtas, lygus didžiąją dieną. Veido valymas tikrai nėra tik moterim skirta procedūra, todėl nors prieš vestuves verta būtų apsilankyti pas kosmetologę ir vyrui.

Dantys. Nuotraukose gražiausia yra balta, graži šypsena. Burnos higiena, dantų balinimas, taisymas, estetinis plombavimas yra tikrai naudingos procedūros.

Nagai. Visi fotografuoja rankas su vestuvių žiedais. Vyro rankos turi taip pat atrodyti gražiai ir tvarkingai.

Plaukai. Prieš vestuves būtinai reikėtų savo šukuoseną aptarti su vyrų kirpėju ar stilistu, kad jis patartų, kokia šukuosena jam atrodo geriausiai.

Kita svarbi dalis jaunikio pasiruošime  – apranga. Tai yra ne tik kostiumas, bet ir batai, gėlytė kišenėlėje (butonjerė), diržas. Taip pat galima pridėti laikrodį ir sąsagas.

Jaunikis ir nuotaka savo aprangos stilių turėtų derinti prie pasirinkto vestuvių stiliaus. Jei vestuvės laisvesnio stiliaus, nėra itin prabangios ir reikalaujančios smokingo, tai ir kostiumą galima rinktis paprastesnį, laisvesnį, tokį, kuris atspindi vyro charakterį, jo gyvenimo būdą. Spalvos turėtų būti kiek derinamos ir prie nuotakos aprangos. Nebijokite eksperimentuoti: vietoje švarko rinktis liemenę arba vien marškinius (ypač vasarą). Beje, jokiais būdais netinkami marškiniai trumpomis rankovėmis, nes tai pažeidžia etiketą, tai taikoma tiek jaunikiui, tiek svečiams. Vasarą ilgos, atraitotos rankovės net ir jaunikiui atrodo gražiai ir stilingai, be to tai ir labai madinga. Nebijokite rinktis įvairesnių spalvų: žalią, raudoną ir tt. , žinoma, jei būsimam jaunikiui tai nėra labai įprasta, tai gali atrodyti ir gan kvailai. Neperspauskite eksperimentuodami.

Štai dar keletas patarimų renkantis kostiumą ir kitas detales:

 • Batai turėtų būti derinami su diržu.
 • Jaunikio kostiumo ir nuotakos suknelės spalvos turi tarpusavyje derėti. Jei kostiumas rudas, neblogai atrodytų tokios pat spalvos juostelė nuotakos puokštėje arba plaukuose.
 • Kostiumui rinkitės gerą, nesiglamžantį audinį: satinas, vilna, šilkas ar kašmyras – jokios sintetikos.
 • Nesirinkite blizgaus audinio kostiumo, tai nėra tinkamas variantas vestuvėms. Labiau sceninis variantas.
 • Vasarą kostiumas turėtų būti šviesesnis. Beje, šviesus kostiumas atrodo romantiškiau.
 • Juodas kostiumas ar smokingas – idealus pasirinkimas. Jei jaunikis mėgsta klasiką, eleganciją, tada jis įspūdingai atrodys vilkėdamas šios spalvos drabužį.
 • Rinkitės pilkų atspalvių kostiumą, jei norite sukurti švelnesnį, mažiau iššaukiantį įvaizdį. Jei nebijote eksperimentuoti – išbandykite languotas ar raštuotas medžiagas. Taip sukursite retro stilių.
 • Net ir pats brangiausias drabužis atrodys siaubingai, jeigu jis vyrui netinka. Su kostiumu vyras turi jaustis patogiai ir jis neturėtų varžyti jo judesių.
 • Matuotis kostiumą reikia pradėti nuo švarko. Jis turi idealiai gulti ant jaunikio, neturi būti jokių raukšlių, jaustis veržimo. Jaunikis su švarku turi jaustis patogiai, lengvai.
 • Matuojantis kelnes, reikia atsižvelgti į tai, kad jų ilgis siektų batų kulno vidurį. Kelnės taip pat turi apjuosti sėdmenis (neturi kabėti) ir suformuoti nedidelę klostę ties kulkšnimis.
 • Švarko rankovė turi būti ant riešo, o po ja turi matytis apie 1,5 cm marškinių rankovės.
 • Nugaroje švarkas turi uždengti užpakalį, o skeltukas neturi būti išsižiojęs, tai reikštų, jog švarkas yra per siauras.
 • Apykaklė turi neturėti jokių kauburėlių ar pasipūtimų.
 • Kelnės neturi kelti diskomforto nei stovint, nei sėdint.
 • Pabrolių apranga taip pat turėtų kiek derėti prie jaunikio aprangos, tačiau jaunikis turi kažkiek išsiskirti.
 • Jeigu jūsų vestuvėse dominuoja dvi spalvos, jaunikis puikiai atrodytų vilkėdamas vieną, iš jų, tai gali būti tos spalvos liemenė, kaklaraištis, ar varlytė.
 • Nepamirškite pridėti asmeninių detalių, kurios turėtų savo istoriją ir papasakotų šiek tiek apie jaunikio hobį arba pomėgius. Tai gali būti ir originalus butonjerės segtukas su gitaromis, jei jis mėgsta roko muziką ir pan.
 • Nuotakos puokštė ir gėlytė kišenėlėje (butonjerė) turi būti vienodo stiliaus.
 • Nebūtina rinktis kaklairaištį. Įdomiau varlytė arba galima apsieiti švis be jų, jei tai leidžia vestuvių dress kodas. Nevaržykite savęs.

Komentarai