Kaip išsirinkti vestuvių planuotoją?

Tai padaryti yra labai atsakingas Jūsų darbas. Nuo planuotojos priklausys jūsų šventės kokybė ir svarbiausia jūsų nuotaika per vestuves ir iki jų. Organizavimo ir planavimo firmų pasirinkimas yra gan nemažas, siauresnių ar platesnių sričių ( pvz.: koordinavimas su šventės pravedimu, muzikantais, šventės puošyba ir tt. arba tik koordinavimas). Planuotojo kaina priklauso nuo jo populiarumo, kiek jis dar gali padaryti be šventės planavimo (puošimas, planuotojas gali būti ir vedėjas), kiek metų planuotojas dirba šį darbą. Mano manymu, ne į kainą reikėtų atkreipti dėmesį, o į šiuos punktus:

  • Kokia planuotojos išvaizda, tokia bus ir šventė. Planuotojas išmano etiketą, taigi, jei apranga netvarkinga, iššaukianti ir jei apskritai jums nepatinka žmogaus išvaizda, tuomet ieškokite toliau. Kokia planuotojos išvaizda, tokia bus ir jūsų šventė.
  • Paprašykite rekomendacijų, pasikalbėkite nors su pora buvusių klientų. Būtinai paprašykite jos suplanuotų švenčių nuotraukų. Paprašykite papasakoti apie jos suplanuotas šventes, jos idėjas, buvusius nesklandumus.
  • Planuotojai neegzistuoja žodis „nesvarbu“. Patikėkite, viskas- kiekviena smulkmenėlė yra svarbi ir tai žino gera planuotoja, todėl mums jos ir reikia, kad tobula būtų kiekviena smulkmena.
  • Jeigu jums nepatinka planuotojos elgesys, jos bendravimas su jumis, tuomet tęskite planuotojo paieškas, nes kaip minėjau anksčiau, planuotoja turėtų būti geriausia jūsų draugė nuo planavimo pradžios iki vestuvių paskutinės minutės. Visgi jūs esate klientas, ji teikia savo paslaugas.
  • Tačiau aš būčiau laiminga , jei mano planuotoja mokėtų man pataisyti makiažą, išgelbėtų nuo vėluojančio šventės vedėjo, mokėtų pataisyti mano šukuoseną, nuvylusį floristo darbą, įplyšusią suknelę ar sugadintą torto papuošimą. Nors šioks toks nepasimetimas ir sugebėjimas papildyti ten, kur kažko trūksta , būtų didelis pliusas planuotojai.
  • Planuotoja iš karto turėtų pasiūlyti nors vieną variantą pvz. šventės vietą, automobilio nuomą, šventės vedėją ir tt. (atsižvelgiant į jūsų skiriamą sumą vestuvėms).
  • Ar verta užsiminti, jog planuotoja tikrai turėtų turėti automobilį?

Komentarai