Kaip sklandžiai suorganizuoti mergvakarį?

Planuoti vestuves yra galėtinai sunku (nors tai priklauso ir nuo požiūrio), tačiau yra švenčių, kurias suorganizuoti yra tikras iššūkis. Pakalbėkime apie galvos skausmą- MERGVAKARĮ. Juk pats sezonas!!!

Kodėl tik apie mergvakarį, kodėl neskirsime dėmesio vyrams ir vėl?  O todėl, kad vyrukai dėl tokių smulkmenų nesuka sau galvos. Kažkodėl vyrams susiorganizuoti tokius vakarėlius yra papraščiau, o mes į šiuos reikalus žiūrime kiek sudėtingiau.

Kas yra didieji iššūkiai organizuojant:

  • Kaip surinkti visas merginas? Kaip jas suburti, rasti būdą kontaktuoti?

Iš patirties galiu pasakyti, kad visų pirma reiktų paklausti būsimos nuotakos, kokias drauges savo mergvakaryje ji norėtų matyti. Merginų sąrašas turėtų būti kuo platesnis, nes organizavimo metu atkrenta tikrai nemaža dalis ir dažniausiai lieka vos kelios (kai svarbus žmonių kiekis ir biudžeto klausimas).

  • Kaip suburti merginas?

Dažniausia situacija ir keblumas yra tas, kad merginos viena kitos nepažįsta… Tad antras žingsnis, kurį reiktų žengti – sukurti mergvakario grupę ir paprašyti, kad būsimoji nuotaka visas merginas pati į tą grupę sukviestų. Visoms prisijungus- nuotaką pašaliname (tegu nemiega naktimis, galvodama, kas jos laukia 😊 ). Prie viso to, būtų gerai turėti merginų telefono numerius, kad būtų galima skubiai paraginti neaktyvias nares. Dėmesys kiekvienai merginai suteiks galimybę surinkti kuo daugiau dalyvių nutartą dieną.

  • Mergvakario data

Kaip išsirinkti datą? Geriausia 2 savaitės prieš vestuves: apsidraudimui nuo nenumatytų traumų, ir palikti nuotakai savaitėlę pasiruošimui vestuvėms. Kuo labiau gilinsitės į datą ir bandysite derinti su visomis, tuo sunkiau bus tą laiką išsirinkti… Datą reiktų derinti nebent su būsima nuotaka, kad ji neturėtų planų tai dieną.

  • Ką veikti?

Visų pirma reiktų paklausti nuotakos, ko ji nenorėtų per savo mergvakarį, nes dažniausiai jas gąsdina ekstremalūs iššūkiai, per daug erotiška apranga ir veikla. Pagrindinė veikėja turėtų jaustis komfortabiliai savo vakarėlyje.

Bet geros draugės turėtų žinoti, ką žmogus mėgsta, o kokios pramogos jam nėra priimtinos. Taip pat veiklą diktuoja ir turimas biudžetas. Reiktų nutarti, kiek gali kiekviena skirti tam, o  pinigėlius susirinkti jau planavimo pradžioje, nes dažnais atvejais organizatorius skirtumą turi apmokėti pats, nes vėliau  merginos nejaučia pareigos padengti nuostolius. Tai yra svarbu padaryti ir numatyti.

Veiklos nederinti tarpusavyje: viena mėgsta tą, nemėgsta ano- svarbaiusia, ką mėgsta nuotaka, o kitoms teks prisitaikyti.

 

  • Kas naujo pasiūlymų mergvakariams jūroje?

 

Tyrinėdama naujoves, radau mergvakarių organizatorius fb: LADUTO. Mergvakarių organizavimas. Originaliai savo paslaugas pristatanti kompanija, jums padės suorganizuoti šventę pagal nuotakos išskirtines savybes. Kažkas tikrai įdomaus ir netikėto.

 

Kita naujovė yra atsiradusi išskirtinai Kauno merginoms. DROPS by Toni Cabal Lietuva ispanų parfumerio parduotuvė siūlo uždarus parfumerio vakarus. Tai paslauga, kuri prieinama visoms. Kiekviena moteris, mergina turi savo kvepalus, o čia galimybė sužinoti apie kvapus daugiau, rasti kvepalų natą, kuri tinka būtent jums išskirtinai. Užkandžiai, šampanas ir kvepalai… Skamba itin moteriškai. Puiki įžanga smagiam ir išskirtiniam vakarėliui.

 

Svarbiausia geri norai, puiki nuotaika. Linkiu kantrybės ir siunčiu didžiulį palaikymą organizatorėms 😉

Komentarai