Keletas patarimų žiemos vestuvėms

Kai rytais jau spaudžia šaltukas, nuo mašinos langų gramdome apšąlą, o parduotuvių lentynos  pilnos Kalėdinių dekoracijų, visi suka galvas apie žiemos šventes, dovanas, namų puošimą. Kai kam galvoje tik Kalėdos , bet kai kurie žmonės žiemą planuoja  savo vestuves. Vis pagalvoju, ar tai jų mėgiamiausias metų laikas? O gal šis metų laikas tiems žmonėms kažką reiškia? Gal kažkas tiesiog ekspromtu sumąstė susituoki, o gal iš ekonomiškosios pusės pažvelgė, ir suprato, kad tuo metu kelti vestuves bus pigiau, originaliau? Nesvarbu, kokia datos priežastis, bet pačios santuokos priežastis yra vienintelė ir viena svarbiausių žemėje- MEILĖ….

Žiemą vestuves švęsti yra tikrai kur kas pigiau, platesnis pasirinkimas siūlomų paslaugų, žinoma, jei vestuvių neketiname švesti šventiniu laikotarpiu.

Spalvos… Žiemą labiau tinka ryškios, šiltos, žemės, gamtos  spalvos. Šviesios, pastelinės  mūsų tikrai „nešildys“ , kai už lango baltuos sniegas.

Labai tinka šokolado tema, nes šokoladas asociuojasi su jaukumu, meile, maloniais kvapais. O ką jau kalbėti apie karštą šokoladą… Karštas šokoladas puikiausiai pakeis šampaną svečių vaišinimui po ceremonijos, beje, tai atrodys ir itin originaliai.

Koks dekoras labiausiai tinka žiemą? Žinoma, nebūtina vestuvių paversti Kalėdomis ar naujais metais. Mėgstančios blizgesį, eleganciją, moderną gali likti ištikimos baltai spalvai, raudonai. Blizgučiai, kristalai, veidrodžiai, ledas arba apledėjimo imitacija, kurią, tarp kitko,  galima susikurti varvinant vašką.

Dekoratorė Roberta Drasutė pataria, kad žiemą, kaip ir bet kuriuo kitu metų laiku reikia naudotis tuo, ką mums tuo metu  dovanoja gamta. Žiemą pilna įvairių ryškių uogų, kurios yra patvarios ir puikiai tinka dekorui. Žinoma spygliuočiai, smilgos, džiovintos gėlės, riešutai, kaštonai, lanksčios ir spalvotos šakelės, iš kurių galima pinti tai, ką tik leidžia  vaizduotė.

Žiemą be sniego norisi susikurti sniego efektą, kuriam galima panaudoti įvairias medžiagas arba baltos spalvos kailį, apipurkšti dekorą purškiamu „sniegeliu“.

Nepamirškite, kad žiemą norisi šilumos, visur jos ieškome, tai pabandykime vestuves sušildyti dekoru. Žinoma žvakės, lemputės suteiks romantiką, spindesį ir jaukumą.

Dekoratorė Roberta priduria, jog nebijotumėte netobulumo- netobulos formos puokščių, tegu šakeles natūraliai svyra Jūsų puokštėse, tegu puokštė būna didesnė, kiek pasitaršiusi, nes šiuo metu tai yra itin ant bangos.

 

 

Komentarai