Ką daryti, kad per vestuves jūsų rankos ir nagai atrodytų tobulai?

 

Prieš vestuves kiekviena mergina, moteris rūpinasi savo išvaizda itin kruopščiai. Jei norite atrodyti tobulai, tada tuo reiktų susirūpinti prieš kelis mėnesius, ne tik prieš savaitę arba blogiau – tik vestuvių rytą. Norint idealių rezultatų pas kirpėja, visažistę ar nagų meistrę, turėtume pasirūpinti, kad veido oda būtų lygi, plaukai nudažyti, sveiki, pakirpti galiukai, o nagai sveiki –  paruošti lakavimui. Šį kartą pakalbėsime apie rankas ir nagus su nagų meistre Karolina ( KA Nails). Kas svarbu ir,  ką verta žinoti.

Karolina sako, kad idealus nuotakos įvaizdis yra  tuomet, kai viskas: suknelė, makiažas, šukuosena, nagai ir visos detalės dera tarpusavyje. Įvaizdį, kaip ir lakavimą reiktų rinktis pagal savo gyvenimo būdą, charakterį, vestuvių stilių.

Įdomu buvo sužinoti, kokios vestuvinio  lakavimo tendencijos vyrauja šiuo metu.

„Jau ne pirmus metus pastebiu, kad populiariausias vestuvinis nagų dizainas yra klasikinis – „prancūziškas“. Kai kurios nuotakos renkasi paprasčiausią variantą: baltas galiukas ir jokios puošybos. Norinčios labiau išsiskirti ir nebijančios kažko įdomesnio, renkasi prancūzišką su įvairiais dizainais: nuo kelių iki keliolikos „swarovski“ kristalų, įvairių auksinių ar sidabrinių raštų ar detalių, piešiniu akrilu (dažniausiai vieno potepio (one-stroke) tapyba) arba kiek švelnesnį dizainą – akvarele.

 Taip pat dažnai pasitaiko antrasis klasikos variantas – raudoni nagai. Raudonos spalvos variacijos būna įvairios, nuo klasikinės raudonos iki bordo ar „baklažaninės“. Taip pat nagų dizainas ir spalva labai priklauso nuo vestuvinės suknelės stiliaus, puokštės ar jaunikio kaklaraiščio/varlytės spalvos, vyraujančios spalvos vestuvėse ir panašių dalykų, kadangi nuotakos nori, kad jų nagai derėtų prie  visumos.

Prie tendencijų priskirčiau matinius nagus ir „nude“. „

Nagų meistrė pasakoja ir apie klaidas, kurias dažnai daro merginos. Atkreipkite dėmesį. Geriau mokytis iš svetimų klaidų, o ne iš savųjų.

„Esu pastebėjusi kelias pagrindines klaidas kurias daro klientės:

Taupymas: kai bandoma sutaupyti, prašant  tik manikiūro,  be jokio lakavimo (nes draugė turi nusipirkusi lempą, tai nulakuos už dyką) arba tik lakavimą, be manikiūro (nors pas kai kurias odelių būklė tikrai ne kokia, tuomet ir pats lakavimas, kad ir kaip profesionaliai jis bus atliktas, neatrodys gražiai). Žinoma, šaunu, jei lakavimas bus kokybiškas, bet būna atveju, kai po tokių lakavimų vestuvių dieną gėda parodyti nagus.

Taip pat yra nuotakų, kurios ieško „kur pigiau“. Dažniausiai tas „pigumas“ atspindi procedūros kokybę. Gi  pačios pagalvokite, ar gali būti nagų priaugimas, kuris atliktas už 15 eurų būti kokybiškas? Taip, kad siūlyčiau prieš renkantis meistrą,  gerai susipažinti su jo atliekamais darbais ir darbo specifika.

Taip pat didelė klaida yra neteisingas spalvos pasirinkimas (spalvą svarbu rinktis atsižvelgiant i odos spalvą).

Dar viena, gan dažnai pasitaikanti klaida yra neteisingas nagų formos pasirinkimas. Klientėms svarbu suprasti, kad ne viskas, kas joms atrodo gražu yra tinkama jų nagams, taip pat ir forma. Ją reikia derinti, atsižvelgiant į bendrą rankos vaizdą, nago plokštelės matmenis, taip pat forma priklauso ir nuo norimo nagų ilgio (labiau taikoma priauginant nagus). „

Kaip jau minėjau pradžioje teksto, rankas vestuviniam lakavimui būtų pravartu paruošti iš anksto. Kaip tai padaryti?

„Priklausomai nuo rankų būklės. Ją įtakoja daugelis faktorių: tai dirbamas darbas, odos tipas, metų laikas ir pan. Jei vestuvės vyksta šiltuoju metų laiku, dažniausia problema yra rankų išsausėjimas nuo saulės. Sausėjimui pašalinti, vasaros metu užtenka vienos ar kelių rankų SPA procedūrų, taip pat odelių tepimo aliejuku ir per vestuves galėsite džiaugtis švelnia, glotnia ir minkšta rankų oda.

Kiek daugiau problemų kelia šaltasis metų laikas, kai moterys ne visuomet pasirūpina savo rankytėmis. Šaltuoju metų laiku pasitaiko didesni rankų odos ragėjimai, šerpetojimai (visa tai įtakoja šaltis ir drėgmė). Šiuo laikotarpiu siūlyčiau rankų SPA procedūra ir parafino voneles rankoms. Jų kiekis priklauso nuo to, kokia klienčių rankų būklė (taikoma nuo 1 iki 5 proc.). Žinoma svarbu nepamiršti vestuvių rytą odeles palepinti aliejuku.“

Nepamirškite, kad pas manikiūristę vertėtų apsilankyti nors mėnuo prieš vestuves, kad ji įvertintų jūsų rankų, nagų būklę, patartų, kokių papildomų procedūrų dar reikia iki tobulo rezultato.

Niekada nepamirškime ir vyrų grožio. Karolina ir jiems turi keletą patarimų.

„ Dažnai susitelkiame tik  į nuotakos nagų grožį, tačiau reikėtų nepamiršti pagražinti ir jaunikio rankas. 2015 vasarą pastebėjau, kad vis daugiau jaunikių rūpinasi savo nagais (kas savo noru, kas žmonų pastūmėti). Dažniausiai pasitaikančios vyrų problemos yra smarkiai suragėjusios odelės, netaisyklingai nudildžiuoti (dažniausiai nukirpti) nagai, mozoliai, įtrūkimai ant rankų ir pirštų. Dažnai vyrams užtenka 1-2 procedūrų, kad visa tai pašalinti. Daugiau laiko reikalauja mozolių šalinimas ir įtrūkimų gydymas. Prieš vestuves vyrams rekomenduočiau atlikti aparatinį manikiūrą, rankų SPA ir, atsižvelgiant i rankų būklę , parafino voneles. Dar labai svarbu vestuvių rytą vyro odeles pamaitinti aliejukų, o rankas- kremu, kad tiek pačių vestuvių laikotarpiu, tiek nuotraukose tobulai atrodytų ne tik nuotakos bet ir jaunikio rankos.“

Paantrinsiu Karolinai, kad rankos vestuvių dieną yra fotografuojamos, taigi pasirūpinkite, kad fotografijose jos puikiai atrodytų. Nepamirškite palepinti savo pėdas, pasidaryti nepriekaištingą pedikiūrą, net ir tada , jei jūsų bateliai yra uždari.

Komentarai