Vedėjas, Dj ir muzikantai

Svarbus žingsnis planuojant vestuves yra pasirinkti, kas praves linksmąją dalį, kas dainuos, gros- kas bus atsakingas, kad svečiai ir jūs patys atsipalaiduotumėte ir šoktumėte iki ryto, o kitą dieną būtų smagu prisiminti visa tai.

Žinoma, svarbiausia gerą nuotaiką įnešti patiems jaunavedžiams. Daug linksmesnės vestuvės yra tos, kur jaunavedžiai atsipalaiduoja ir paduoda puikų toną savo svečiams.

Šiuo metu žmonės yra tikrai išradingi: rengia įvairaus stiliaus, temų vestuves, jos būna įvairaus dydžio. Kai kurie vis dar renkasi piršlius, duoda darbo liūdininkams, kviečiasi tik dj ar pvz. akordionistą, o kiti tiesiog patys leidžia pasirinktą ir mėgiamą grojaraštį (taip, beje, ir sutaupydami pinigų).

Jei manęs paklaustumėte, kas geriau, kas blogiau, tai aš sakau, kad viskas yra puiku, kai žmonės žino , ko nori, išsirenka pagal save ir teisingai, o ką jie renkasi, tai visai nesvarbu. Pasikartosiu, kad nusiteikimas ir gera nuotaika yra svarbiausia. Man patinka įvairovė, originalumas. Kai šiurpuliukai laksto jūsų vestuvėse sudainavus pačiam Montvydui, o kitose vestuvėse žmonės tokius pat šiurpuliukus jaučia , kai groja Dj jų mėgiamą muziką – šventė abiem atvejais pavyko.

Nesismulkinsiu ir pakalbėsiu apie dažniausius pasirinkimus vakaro programai, tai būtų vedėjas ir Dj bei muzikantai.

Čia irgi galioja, tai, kad mes turime pradėti ieškoti kuo anksčiau, nes vasaros sezono metu kainos didelės, pasirinkimas yra didelis, bet muzikantų ir vedėjų užimtumas tiesiog stulbina… Planuoju vienas man svarbias vestuves kitam rugpjūčiui (liko daugiau nei metai) , kas antras jaunavedžių norimas vedėjas norimai dienai jau yra užimtas (!!!). Panaši situacija ir su muzikantais, todėl skubėkite.

Visų pirma, reiktų apsispręsti , ko norėsite vestuvėse, kokia publika pas jus bus. Jei savo vestuvėse įsivaizduojate tik muzikantus, tai nejauskite ir taip didelio chaoso galvoje ir nebegalvokite apie dj. Muzikantai dažiausiai praveda žaidimus, geresni net koordinuoja visą jūsų vakarą, gali puikiai pravesti vestuves. Kaip išsirinkti gerus muzikantus:

Atsiliepimai internete, rekomendacijos, bet tai dar nereiškia, kad Petrui ar Ilonai buvo „geri“, tai ir jums jie bus geri, nes kiekvienas žmogus turi savo stilių, iš vestuvių nori skirtingų dalykų. Gal Petrui patiko, kaip jų muzikantai vis skatino išgerti, tuo tarpu Ilona mėgsta dėmesį ir ėjo žaisti visus siūlomus žaidimus. Gal jums ir tai, ir tai nepatinka.

• Būtinai peržiūrėkite internete filmuotą medžiagą, kaip jie groja vestuvėse, jų vestuvių vedimo stilių. Jei jums nepatinka jų balsai, žaidimai, tai ieškokite kitų.

• Būtinai susitikite nors su keletu ir spręskite, kad ir iš „pirmo žvilgsnio“ : bendravimo, aprangos, jei jums kažkas nepatinka, tuomet rinkitės kitus.

• Pasidomėkite jų grojaraščiu, nes būna , kad kiti groja visai negirdėtas dainas, kiti labai senas, o reikėtų, kad muzikantai mokėtų labai gerai sudainuoti visus hitus, kuriuos dainuoti moka svečiai ir kad paprašius vienos ar kitos dainos – jie ją galėtų sudainuoti.

• Pasidomėti, ar muzikantai į dainas neįdeda per daug interpretacijos muzikoje, nes žmonės dažniausiai mėgsta girdėti tai, ką girdi visada. Tiesa pasakius ir mane erzina, jei girdžiu ne taip sudainuotą „Juodą orchidėją“ 😀

• Ar apie gražų balsą ir gerą klausą jums reikia pridurti? – visi šito norime iš muzikantų.

Vedėjas ir Dj.

Vis dar vyrauja klaidinga nuomonė, jog Dj groja muziką kaip klubuose ir kartoja, jog mano svečiam nebus įdomi tokia muzika ir jie liks nusivylę. Kartojau ir kartosiu, kad Dj groja visą lietuvišką ir , jei norite visą užsienietišką muziką, kokios tik norite ir skirtingai nei muzikantai, Dj groja viską: „Orchidėją“, Žvagulį, Montvydą, Madoną, Nirvaną ir t.t. … Geras Dj ir puikus vedėjas jums sukurs nuostabų vakarą. Balių, meilės šventę, judrų vakarą, staigmenų vakarą – ko jūs pageidausite. Reikia tik pasirinkti vedėją, kuris atitinka jūsų stilių, kurio vedimas yra toks, kokio būtent jūs norite. Labai svarbu, kad Dj ir vedėjas jau dirbtų kartu ilgą laiko tarpą, nes pasiėmus vedėja ir Dj iš kažkur kitur, jiems bus sunkoka susikalbėti ir vakaras nebus toks idealus. Kažkam nepavykus, tai bus jau ir jūsų pačių kaltė.

Kaip išsirinkti?

Susirašykite vedėjus pagal rekomendacijas.

• Išsiųskite jiems užklausas facebooke, el. paštu , nes prisiskambinti jiems yra tikrai sunku, o ir surašyta informacija jums iškarto išliks ir nieko nepamiršite. Klauskite kainos už vedimą, dj ir aparatūrą kartu. Ji svyruoja tarp 1000- 1500 eur., pvz., kitam vasaros sezonui. Parašykite ir numatomą vestuvių datą, taip iš karto sužinosite ar vedėjas laisvas tą dieną.

• Peržiūrėkite vedėjų video, kaip jie veda vestuves, jei video nėra, tai reiškia, kad vedėjas nėra patyręs, o tai tiesiog parodo, kad 50/50 jūsų šventę jis puikiai praves.

• Išsirinkite vedėja, kurio stilius matytuose video jums patiko. Nepamirškite, kad pačią programą aptarsite, koreguosite planavimo eigoje, svarbu pasirinkti baliaus ar meilės šventės jūms reikia. Labai patyrę vedėjai būna lankstesni ir gali taikytis prie bet kokio stiliaus.

• Jei vestuvėse bus užsieniečių, tai pasiteiraukite vedėjo ar jis moka gerai nors anglų kalbą. Juk malonu , kai visi svečiai gauna dėmesį ir lieka nepamiršti.

• Pasidomėkite, kiek laiko jis jau veda būtent vestuves. Kiti vedėjai dažniau veda kitokio pobūdžio renginius: oficialius, koncertus, klubo vakarėlius, komentuoja sportą, todėl tokia patirtis kaip ir neužsiskaito, jei norime vedėjo vestuvėms.

• Susitikite su keletu pasirinktų vedėjų arba surenkite „Skype konferenciją“, ką galima su kiekvienu padaryti. Tada spręskite iš to, ar patinka vedėjo balsas, bendravimas, ar randate bendrą kalbą, ar jis jums malonus, mandagus ar jums patinka jo humoras, ar sutampa su jūsiškiu. Susirašykite klausimus ir paklauskite to, kas jums rūpi. Tai vedėjo darbo pokalbis – jūs jo darbdavys.

Išsirinkę vedėją ar muzikantus, būtinai pasirašykite sutartį ir ramiai planuokite toliau.

Komentarai