Vestuvinis makiažas ir šukuosena

Ką reiktų įsidėmėti, kad nenusiviltumėte:

1. Makiažo ir šukuosenų meistrės ieškokite tik su labai patikimomis rekomendacijomis, peržiūrėkite jų ankstesnius darbus.

2. Kaip ir kiekvienas specialistas, sezono metu jos būna labai užimtos, todėl pasistenkite rezervuoti kuo anksčiau.

3. Būtinai pasidarykite bandomąją šukuoseną ir makiažą, nebūtinai geriausios meistrės darytas rezultatas jus tikrai tenkins vestuvių dieną, o gal pasirinkta visažistė ar kirpėja jums visai nepatiks ir norėsite ją pakeisti??? Makiažą ir šukuoseną išsirinkite iš anksto. Ar bent keletą variantų, ko maždaug norėtumėte.

4. Makiažui ir šukuosenai užsirašykite į kuo ankstyvesnį laiką. Geriausia, kad meistrės galėtų atvykti į jums patogią vietą-ten kur jūs ruošitės(pvz. Į namus).Turėkite omenyje, kad vestuvių dieną jūsų grafikas bus itin įtemptas. Kiekviena minutė yra svarbi- taupykite laiką.

5. Pirmiausia geriau darytis šukuoseną, po to makiažą.

6. Reikėtų vengti naudoti blizgučius šukuosenai ir makiažui, nes nuotraukose tai atrodo kaip pleiskanos.

7. Pasitarkite su specialiste dėl makiažo ryškumo, kad nebūtų per ryšku, bet matytųsi nuotraukose.

8. Būtinai aptarkite, kokia šukuosena jums tinka, nebūkite per daug užsispyrusi, jei kirpėja sakys, jog tokia šukuosena jums greit iširs ir siūlys jums kažką pakeisti.

9. Būtinai kirpėja ir visažiste aptarkite lietaus ir karščio atvejį. Kokiomis priemonėmis pati galėtumėte pataisyti makiažą ar šukuoseną .

10. Nuotakos apranga , kai daroma šukuosena ir makiažas, turi būti atsegama, laisva, kad persirengiant nesugadinti šukuosenos ir darant makiažą galėtų papudruot kaklą, dekolte sritį ir pan.

Komentarai