Vestuvių svečiai

Vienas pirmųjų darbų, kurį pasidarysite – tai svečių sąrašas. Be apytikslio svečių skaičiaus negalėsite užsakyti maisto, nakvynės vietos ir vietos pokyliui, o tai reikėtų padaryti kuo anksčiau. Nepamirškite, kad šie žmonės yra jums artimi, svarbūs, todėl viską darykite, kad jie jaustų komfortą jūsų vestuvėse: nebūtų nesusipratimų dėl kelionės, maisto, linksmybių ir apgyvendinimo.

Nepamiškime, kad moterys, 3 mėnesius nuo kvietimo gavimo, jau suka galvas, kaip čia nuostabiai atrodyti, todėl būtų puiku, jei svečias turėtų nors vieną nuotrauką iš jūsų vestuvių – savo ir su jaunavedžiais.Skirkime dėmesio jiems vestuvių metu ir patys. Žmonės išleidžia nemažai pinigų jūsų vestuvėms: aprangai, gėlėms, dovanoms, kurui. Būtinai apgalvokite, kur svečiai miegos, ar visi turi transportą važiuoti į vestuves. Taip pat gerai apgalvokite ir svečių susodinimą: nesodinkite šalia žmonių, su kuriais jie gali konfliktuoti, nesodinkite draugų su savo tetomis ir pan. Suskirstykite pagal amžių ir pomėgius, gal kažkas su kažkuo geriau sutaria ar net jau išreiškė pageidavimą sėdėti su vienu ar kitu asmeniu (arba nesėdėti).

Jei kažkas ketina vestis savo vaikus, nepamirškite apgalvoti, ką veiks vaikai. Juos taip pat reikia apgyvendinti, pamaitinti, užimti pokylio metu. Idealu būtų turėti už vaikus atsakingą asmenį, kuris juos prižiūrėtų pokylio metu, kad tėvai galėtų atsipalaiduoti.Jei svečiai jausis svarbūs, gerbiami, jaus komfortą, tai ir jūs dėl to jausitės puikiai, niekas nesugadins nuotaikos ir nebus jokių nesusipratimų.

Komentarai