Vestuvių vedėjai – rekomenduoju

 

Negaliu rekomenduoti vedėjo, kurio darbo nesu mačiusi arba kurio nesu niekada sutikusi. Vedėjas, tai toks žmogus, kurį pamatęs iškart gali pasakyt, kuo jis užsiima. Šiuos žmones ramia sąžine galiu rekomenduoti. Kiekvienas  turi kažką unikalaus. Kiekvienoms vestuvėms rekomenduočiau vis kitokį, tokį , kuris tiesiog jums būtinas.

Vedėjus surikiavau pagal kainą, tačiau renkantis vedėją kaip ir fotografą į kainą nereikėtų labai kreipti dėmesio. Svarbiausia yra išsirinkti tinkamą, už kurio darbą negailėtumėte nei vieno investuoto cento…

 

Dainius Palivonas

Aktorius, improvizacijų meistras, profesionalus renginių vedėjas, turintis  didelį patirties bagažą.

Jei norite tobulos šventės, tobulo vedėjo ir jums rūpi kokybė  –  jums reikia Dainiaus Palivono. Dainius yra gerbiamas ir mylimas tarp vestuvių pasaulio žmonių. Esu tikra, kad neišgirsite nė vieno neigiamo atsiliepimo.

Kartu dirba Dj Aidas (Igarsa), vedėjo žmona asistuoja ir gali koordinuoti jūsų šventę.


Remigijus Žiogas

Vestuvių karaliumi šis žmogus tituluojamas ne veltui. Daugiau, kaip dešimt metų kaupta patirtis vestuvėse, puikūs aktoriniai, organizaciniai sugebėjimai. Nereikia išsigąsti to, kad tai pastaruoju metu dažnai besirodantis televizijoje veidas. Žiogas to yra nusipelnęs. Jis pasirūpins ir jūsų šventės kai kuriais organizaciniais reikalais, pažers begalę patarimų. Jo komanda su jumis bus nuo pat vestuvių ceremonijos pradžios- padės koordinuoti dieną. Jūs ir jūsų svečiai liksite patenkinti šventės sklandumu ir puikiu užimtumu.

Kartu dirba Dj ir asistentai.


Marius Vasilevičius

Vienas geriausių vestuvių vedėjų, kuriuos kada esu mačiusi. Vaikščiojantis personažas. Išvydę šį žmogų, niekada nesumaišysite- tai tikras vedėjas. Charizma veržiasi per kraštus. Visada turi ką pasakyti. Tikras profesionalas. Jei norite tikrai linksmos šventės, iki ašarų juoktis, tai Marius kaip tik TAS ŽMOGUS.

Kartu su Dj ir asistentais.


Linas Lapėnas

Didelę patirtį turintis vedėjas, profesionalus šokėjas. Taigi, pasirinkę jį, gausite du viename. Kam patinka šokiai- Linas tinkamiausias pasirinkimas.

Kartu su Dj ir asistentais.

 


Tomas Grigaitis

Tomas Grigaitis yra profesionalus renginių, radio ir  „Proto kovų“, TV3 laidos  „5 žvaigždučių būstas“ vedėjas. Jei ieškote energingo, tokio, kuris patiks įvairiai publikai, pabendraus su jūsų svečiais pauzių metu, tai Tomas jūsų paslaugoms. Beje, šis vedėjas jus nustebins ne vienu kostiumu- jis visada pasiruošęs, pasipuošęs kiekvienai šventės akimirkai.


 Justinas Malinauskas

Justinas yra profesionalus iliuzionistas ir vedėjas. Jei savo šventei ieškote kažko itin išskirtinio, galvojate apie mago paslaugas, tai pasirinkę šį žmogų nušausite du zuikius vienu metu. Vedėjas- magas Justinas stebins jus ir jūsų svečius savo pasirodymais ir puikiu šventės vedimu.


 

Dovydas Bajoras

Dovydas vestuvių versle sukasi jau 10 metų. Jis yra vienas iš „Trijų karalių“ įkūrėjų. Profesionalus, atsakingas vedėjas.

Kartu su Dj ir asistentais.


Linas Cinkutis

Tai retai pasitaikantis vedėjas, kuris siūlo vieną didžiausių šventės paketų, kokį esu mačiusi. Su jumis bus nuo pat dienos pradžios iki galo ir, jei norėsite- kitą dieną. Taigi, minimaliu šventės koordinavimu, užimtumu fotosesijos metu ir vestuvių rytu bus pasirūpinta.

Atvyksta kartu su Dj ir asistentais.


Giedrius Ribinskas

Šis vedėjas taip pat jums pasiūlys platų vestuvių vedimo paketą. Jus jis gali linksminti nuo  ceremonijos pradžios, fotosesijoje, vestuvių vakarą ir net vestuvių rytą. Puikus, nuošisdus, puikų humoro jausmą turintis vedėjas.

Atvyksta kartu su Dj.


Karolis Tiškevičius

Charizmatiškas, jaunatviškas, energija trykštantis vedėjas, sporto komentatorius pažada paversti jūsų šventę tiesiog dieviška… Karolis tikrai toks! Ieškantiems jauno, žavaus ir kitokio.O dar, jei esate krepšinio fanai- šis vaikinukas jums tobulai tiks.

Atvyksta su Dj


Donatas Baumila

Daugelis šį vedėją žino, kaip TV veidą ir atlikėją, bet ne daugelis – jog šis žmogus dar ir puikus vedėjas. Kam reikia subtilaus, modernaus vedėjo kiekvieno skoniui- Donatas yra TAS. Tuo pačiu gausite ir puikų balsą turintį atlikėją, išgirsite visame pasaulyje žinomus kūrinius lietuvių, anglų kalbomis. Rekomenduoju.

Atvyksta su Dj ir visa reikiama aparatūra.


Dovydas Petrošius

Tai pats geriausias jūsų pasirinkimas tarptautinėms vestuvėms, kai reikalinga anglų kalba. Dovydas visoms šventėms ruošiasi iš širdies, įdeda daug darbo. Tikrai jus nustebins ir nenuvils. Anglų kalbos akcentas- tobulas.

Atvyksta su Dj ir visa reikiama aparatūra.


 

Komentarai