Vestuvių planavimas

vestuviu-planavimas-noriu-isteketi

 

Vestuvių planavimas ir koordinavimas:

  • Konsultacijos telefonu, internetu, susitikus.
  • Pagalba, patarimai pasirenkant vestuvių paslaugas.
  • Pagalba, patarimai pasirenkant vestuvių stilių, spalvas.
  • Dekoras.
  • Vestuvių dienos scenarijaus sudėliojimas.
  • Vestuvių dienos koordinavimas, kontrolė.
  • Iškilusių nesklandumų sprendimas.

Jei esate dirbantys, užimti žmonės, jei gyvenate užsienyje, o vestuves svajojate švęsti Lietuvoje ir, jeigu retai dalyvaujate vestuvėse, o gal niekada net nesate jose buvę, tai jums tikrai reikia vestuvių planuotojos. Mūsų komanda dirba visa širdimi, kiekvienas vestuves planuojame kaip savąsias. Glaudžiai ir daug  bendraujame su savo jaunavedžiais, nuoširdžiai jiems patariame.

Kiekvienos vestuvės yra individualios, kiekvienai porai reikia skirtingos pagalbos, todėl kiekvienam klientui dirbame pagal skirtingą sistemą, ieškome naujų paslaugų teikėjų, kurie atitinka būtent jų stilių ir lūkesčius.  Nebijome iššūkių, tad jūsų vestuvių biudžetas mums nėra svarbus. Svarbiausia, kad jis atitiktų jūsų vizijas ir norus. Suplanuosime jums, kad ir pačią kukliausią šventę, nenuskriausdami finansiškai.

  Mūsų darbas yra toks, kad negalima nieko praleisti, reikia vis judėti į priekį, mokytis. Gyvename vestuvėmis.

Turime nemažai patirties planuojant vestuves tiems, kas gyvena užsienyje. Mūsų klientai laimingi ir patenkinti:

„Be galo, be krašto džiaugiamės, kad pasirinkome Noriu ištekėti planuotoją. Asmeniškai net neįsivaizduoju, ką daryčiau be jos.
Nuostabi pagalba kiekviename žingsnyje, visada jaučiu, jog viskuo pasirūpinta, kad ir kokį iššūkį ar klausimą turim, visada buvo įgyvendinta ir atsakyta. Visi mūsų norai ir vizijos yra suprantami ir įgyvendinti. Laukiam nesulaukiam vestuvių dienos, nes tikrai žinome, jog ji bus tobula.“

Aurelija

„Pajuokaujam su būsimu vyru, kad  jei ne Noriu ištekėti komanda, būtume išsiskyrę ir susitaikę 10 kartų. Vestuvių planavimas nėra lengvas ir reikia atiduoti nemažai laiko, kurio mes, deja, tiek neturim, tad nusprendėm kreiptis į Noriu ištekėti ir norim pasakyti didelį AČIŪ už atsidavimą ir visą suteiktą pagalbą. Mes gyvenam UK ir tokia šventę suplanuoti tikrai nėra lengva, juolab,  kai nėra laiko tam, bet dirbant su tokia komanda mes  labai ramiai laukiam savo vestuvių ir nekantraujam patys jose sudalyvauti, nes visas planavimas labai sklandžiai einasi. Dar kartą AČIŪ Noriu ištekėti komandai.“

Simona

Vestuvių planavimas nėra mano darbas, tai yra mano gyvenimo būdas.

button

 

[wpp]